Uitslagen en tijden
GF Gassin Golfe de Saint Tropez 2017

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 1 (VALENTI JEAN-PHILIPPE met tijd 03:52:40) tot en met plaats 100 (SCHIARI ALAIN met tijd 04:37:12).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
1 03:52:40 M (40 - 49) 1 VALENTI JEAN-PHILIPPE LE CANNET FRANCE
2 03:59:16 M (18 - 29) 1 WOLKOWICZ ROMAIN SPRIMONT BELGIQUE
3 03:59:17 M (18 - 29) 2 MELON QUENTIN ANDRIMONT BELGIQUE
4 04:01:05 M (18 - 29) 3 GIBOIN FLORIAN ECHIROLLES FRANCE
5 04:01:07 M (30 - 39) 1 ALONZO CYRIL MANDELIEU FRANCE
6 04:01:16 M (18 - 29) 4 AGNIEL NICOLAS OLLIERES FRANCE
7 04:01:57 M (30 - 39) 2 DIEPART XAVIER JALHAY BELGIQUE
8 04:02:03 M (18 - 29) 5 PESCE JULIEN MANOSQUE FRANCE
9 04:02:24 M (30 - 39) 3 DONZELLI BRICE MARSEILLE FRANCE
10 04:03:27 M (30 - 39) 4 CHENU REMI LA CIOTAT FRANCE
11 04:03:56 M (40 - 49) 2 ROUX JANICK LE LAVANDOU FRANCE
12 04:04:06 M (40 - 49) 3 LACADEE FREDERIC MONACO MONACO
13 04:04:30 M (30 - 39) 5 GARDELLA MAXIME PLAN DE CUQUES FRANCE
14 04:04:56 M (50 - 59) 1 MICHEL PASCAL CANNES FRANCE
15 04:05:28 M (30 - 39) 6 ALLASIA ANTHONY AUBAGNE FRANCE
16 04:07:48 M (18 - 29) 6 ISERABLE MICHAEL MARSEILLE FRANCE
17 04:08:08 M (18 - 29) 7 SIMOND JORIS BOZEL FRANCE
18 04:09:29 M (18 - 29) 8 MAREK HERER NICE FRANCE
19 04:09:35 M (18 - 29) 9 FERRERO ROMAN GRIMAUD FRANCE
20 04:09:38 M (50 - 59) 2 BODSON CHRISTIAN JALHAY BELGIQUE
21 04:09:38 M (30 - 39) 7 VANWEERTS CEDRIC VERVIERS BELGIQUE
22 04:09:41 M (40 - 49) 4 DENA BRUNO LE LUC FRANCE
23 04:09:58 M (18 - 29) 10 DI FRUSCIA THOMAS VARCES FRANCE
24 04:10:20 M (30 - 39) 8 FRANCO GUILLAUME FIGANIERES FRANCE
25 04:10:29 M (40 - 49) 5 CARABASSE J MARSEILLE 12 FRANCE
26 04:10:40 F (35 - 49) 1 DE SAINT JEAN MAGDALENA MARSEILLE FRANCE
27 04:10:51 M (18 - 29) 11 MOTET GUILLAUME AIX EN PROVENCE FRANCE
28 04:11:55 M (18 - 29) 12 LANNES FRAN MARSEILLE FRANCE
29 04:12:16 M (40 - 49) 6 KRICKEL ALAIN JALHAY BELGIQUE
30 04:12:21 F (18 - 34) 1 BESSONE MARION LA CIOTAT FRANCE
31 04:12:25 M (40 - 49) 7 LE ROUX MIKAEL PLAN DE LA TOUR FRANCE
32 04:12:59 M (30 - 39) 9 HAMMOUCHEN KASSA PEYRUIS FRANCE
33 04:13:24 M (40 - 49) 8 HILLAIRE OLIVIER LE BEAUSSET FRANCE
34 04:14:36 M (50 - 59) 3 BASTIN JEAN VERVIERS BELGIQUE
35 04:14:51 M (40 - 49) 9 RIVALAN YOANN TOULON FRANCE
36 04:15:12 M (30 - 39) 10 JONCOUX PIERRE MARMANHAC FRANCE
37 04:15:24 M (30 - 39) 11 NORGA RONALD VERVIERS BELGIQUE
38 04:15:35 M (18 - 29) 13 RONTEIX THOMAS LE CANNET FRANCE
39 04:15:42 M (40 - 49) 10 BENON DAMIEN GRASSE FRANCE
40 04:15:57 M (18 - 29) 14 SCHIARI MULLER DIGAN SAINT MARTIN DE QUEYRIERES FRANCE
41 04:16:00 M (50 - 59) 4 RICHARD REGIS POULX FRANCE
42 04:16:04 M (30 - 39) 12 MONTANO THOMAS HY FRANCE
43 04:16:06 M (30 - 39) 13 PIAT REMI TRETS FRANCE
44 04:17:00 M (30 - 39) 14 SOULAS ANTHONY TOULON FRANCE
45 04:17:48 M (30 - 39) 15 LEGUAY GEOFFREY LA VALETTE DU VAR FRANCE
46 04:17:57 M (18 - 29) 15 VAN DAELE NILS EEKLO BELGIQUE
47 04:18:09 M (50 - 59) 5 DIAZ JULIO LES ISSAMBRES FRANCE
48 04:18:17 M (18 - 29) 16 BAZE XAVIER NICE FRANCE
49 04:18:23 M (40 - 49) 11 RAYEBOIS CYRILLE ROQUEBRUNE CAP MARTIN FRANCE
50 04:18:56 M (30 - 39) 16 CUVIER STEPHANE LA CIOTAT FRANCE
51 04:18:57 M (40 - 49) 12 DESPLANQUES FREDERIC LA SEYNE SUR MER FRANCE
52 04:19:12 M (18 - 29) 17 REBUFFAT PHILIPPE VINON SUR VERDON FRANCE
53 04:22:31 M (67 & +) 1 SAINZ ANDRE CHATONNAY FRANCE
54 04:22:40 M (30 - 39) 17 TOE GERALD SAINT SAVIN FRANCE
55 04:23:31 M (40 - 49) 13 TUFFET PHILIPPE SAINT RAPHAEL FRANCE
56 04:23:33 M (40 - 49) 14 FABRY MICHEL POLLEUR BELGIQUE
57 04:24:15 M (50 - 59) 6 GRIGNARD BAUDOUIN VERVIERS BELGIQUE
58 04:24:36 M (40 - 49) 15 LHOTE PHILIPPE LE THOLY FRANCE
59 04:26:08 M (30 - 39) 18 SURAY DAMIEN OTTIGNIES BELGIQUE
60 04:26:28 M (50 - 59) 7 MASSON RENAUD GERARDMER FRANCE
61 04:26:29 M (40 - 49) 16 BABOU LIONEL TOULON FRANCE
62 04:27:25 INCONNU 1 ? ?
63 04:27:32 M (40 - 49) 17 PETERS JIM LONDRES Royaume-Uni
64 04:28:00 M (40 - 49) 18 ZARADZKI ROBERT SPA BELGIQUE
65 04:28:11 M (30 - 39) 19 DEFFAY ROMAIN FRANCE
66 04:28:13 M (18 - 29) 18 VANDAMME YORBEN HANDZAME BELGIQUE
67 04:28:15 M (30 - 39) 20 OURNIER PIERRE MARSEILLE FRANCE
68 04:28:16 M (30 - 39) 21 BRUGIERE STEEVE VIRY FRANCE
69 04:28:39 M (30 - 39) 22 CLARES YANNICK NICE FRANCE
70 04:28:47 M (40 - 49) 19 DOS SANTOS RIBEIRO LOIS CARLOS TRANS EN OROVENCE FRANCE
71 04:29:09 M (50 - 59) 8 MANTO PATRICK LA CIOTAT FRANCE
72 04:29:24 M (50 - 59) 9 FEUILLET GILLES SOLLIES VILLES FRANCE
73 04:29:29 M (60 - 66) 1 CRUCHET MICHEL SAINT CYR SUR MER FRANCE
74 04:29:30 M (40 - 49) 20 VINCENT PASCAL THURINS FRANCE
75 04:29:49 INCONNU 2 TESIO PAOLO PRAROSTINO ITALIE
76 04:31:37 M (30 - 39) 23 VLAEMYNCK JEREMY MARIGNANE FRANCE
77 04:31:40 M (40 - 49) 21 BLONDEL NICOLAS PONTPOINT FRANCE
78 04:32:34 M (50 - 59) 10 PIMENTA MARCO VERVIERS BELGIQUE
79 04:32:40 M (30 - 39) 24 VARETTI ANDREA TORINO ITALIE
80 04:32:43 M (30 - 39) 25 BELLONE MARCO TORINO ITALIE
81 04:32:45 M (40 - 49) 22 FOUQUET VALERY SAINT-QUENTIN FRANCE
82 04:32:48 M (40 - 49) 23 ROBIC LAURENT HYERES FRANCE
83 04:32:51 M (50 - 59) 11 BRINDEL GR LE HAVRE FRANCE
84 04:32:53 M (40 - 49) 24 MANCINI CHRISTOPHE HYERES FRANCE
85 04:33:05 M (50 - 59) 12 CHOSSEGROS CYRILLE MARSEILLE FRANCE
86 04:33:25 M (40 - 49) 25 ENGEL CEDRIC HEUSY BELGIQUE
87 04:33:30 M (18 - 29) 19 TIMBREUR JONAS ADEGEM BELGIQUE
88 04:33:35 M (30 - 39) 26 NEMCIK IVAN ROMONT SUISSE
89 04:33:51 M (40 - 49) 26 CARREIRA CEDRIC LA CHAPELLE DE LA TOUR FRANCE
90 04:34:33 M (30 - 39) 27 BESQUEUT SEBASTIEN LE PONT DE CLAIX FRANCE
91 04:34:34 M (50 - 59) 13 CLAUSTRE LAURENT FRANCE
92 04:34:42 M (30 - 39) 28 DIETENBECK FREDERIC MERY SUR OISE FRANCE
93 04:35:05 M (30 - 39) 29 GABAGLIO DENNIS BIZZARONE(CO) ITALIE
94 04:35:22 M (50 - 59) 14 ROUX MARC JOUQUES FRANCE
95 04:36:06 M (40 - 49) 27 COSTET CYRIL SAINT CHAFFREY FRANCE
96 04:36:39 M (40 - 49) 28 ROMAIN EMMANUEL ARGENT SUR SAULDRE FRANCE
97 04:36:56 M (50 - 59) 15 GENIN LIONEL LANS EN VERCORS FRANCE
98 04:37:03 M (50 - 59) 16 LENOIR PATRICE DAMMARIE LES LYS FRANCE
99 04:37:10 M (30 - 39) 30 TERZIAN GREGORY FUVEAU FRANCE
100 04:37:12 M (60 - 66) 2 SCHIARI ALAIN ST MARTIN DE QUEYRIERES FRANCE