Uitslagen en tijden
GF Gassin Golfe de Saint Tropez 2017

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 101 (KUEHN INGO met tijd 04:37:12) tot en met plaats 200 (DESSEAUVE SYLVAIN met tijd 05:06:42).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
101 04:37:12 M (40 - 49) 29 KUEHN INGO AIX EN PROVENCE FRANCE
102 04:37:14 M (50 - 59) 17 DEJALLE GUY HEUSY BELGIQUE
103 04:37:25 M (60 - 66) 3 RAFFIN DIDIER LUYNES FRANCE
104 04:37:28 M (40 - 49) 30 BERNARD PASCAL VIEUGY FRANCE
105 04:37:38 M (40 - 49) 31 FORMEAU CHRISTOPHE PEYROLLES EN PROVENCE FRANCE
106 04:37:52 M (18 - 29) 20 ISNARD NICOLAS SAINT-TROPEZ FRANCE
107 04:37:58 M (50 - 59) 18 GARCIN PASCAL MARCOLLIN FRANCE
108 04:38:24 M (30 - 39) 31 BAUP NICOLAS SAINT GELY DU FESC FRANCE
109 04:38:25 M (50 - 59) 19 LATINI THIERRY GASSIN FRANCE
110 04:38:27 M (67 & +) 2 BONNET ALAIN BOUC BEL AIR FRANCE
111 04:38:35 M (60 - 66) 4 DURAND NORBERT CANNES FRANCE
112 04:38:48 M (30 - 39) 32 PIATON LOIC ANNECY FRANCE
113 04:38:50 M (50 - 59) 20 CHIRPAZ JEAN-FRAN CULIN FRANCE
114 04:39:22 M (50 - 59) 21 POIROT PASCAL FONTAN FRANCE
115 04:39:52 M (40 - 49) 32 DEHOVE THOMAS LUDRES FRANCE
116 04:40:02 M (50 - 59) 22 ROUANET MICHEL SAINT-RAPHA FRANCE
117 04:40:20 M (30 - 39) 33 MROZINSKI MATHIEU BOULOGNE BILLANCOURT FRANCE
118 04:40:24 M (40 - 49) 33 MARQUEZ PHILIPPE SAINT PIERRE DE CURTILLE FRANCE
119 04:42:11 M (50 - 59) 23 PORRE JEAN-MICHEL CABRIS FRANCE
120 04:42:30 M (40 - 49) 34 DEMOULIN FABIAN VERVIERS BELGIQUE
121 04:42:32 M (18 - 29) 21 PIOTROWSKI JULIEN ARLON BELGIQUE
122 04:42:34 M (40 - 49) 35 VANDERHEYDEN PATRICE VERVIERS BELGIQUE
123 04:43:24 M (40 - 49) 36 PANNEQUIN STEPHANE DIGNE LES BAINS FRANCE
124 04:43:33 M (50 - 59) 24 VERDIER JEAN-CLAUDE PAILLOLES FRANCE
125 04:43:38 M (40 - 49) 37 BORGHETTI FRANCK FAVERGES FRANCE
126 04:43:53 M (50 - 59) 25 LANDON YVES CHALAIN LE COMTAL FRANCE
127 04:44:44 M (40 - 49) 38 CLEMENTE CHRISTOPHE FUVEAU FRANCE
128 04:45:15 M (30 - 39) 34 JOUCERAND GR FUVEAU FRANCE
129 04:45:33 M (40 - 49) 39 BACH JEROME BOISSISE LE ROI FRANCE
130 04:46:07 M (30 - 39) 35 BRAGARD ANTOINE THIMISTER BELGIQUE
131 04:46:08 M (30 - 39) 36 AMIELH MATTHIEU ISSY LES MOULINEAUX FRANCE
132 04:46:18 M (50 - 59) 26 RINFRAY GILLES CANNES LA BOCCA FRANCE
133 04:46:20 M (60 - 66) 5 MORIOT LUC ROUSSET-LES-VIGNES FRANCE
134 04:46:25 F (35 - 49) 2 SKRIVAN FLEUR BOUC BEL AIR FRANCE
135 04:46:29 M (40 - 49) 40 BRIGHEL STEPHANE CLERMONT FRANCE
136 04:46:33 M (50 - 59) 27 PRESI ERIC MOUANS-SARTOUX FRANCE
137 04:47:09 M (30 - 39) 37 PARZY FR HYERES FRANCE
138 04:47:13 M (50 - 59) 28 GASTAUD ERIC MOUGINS FRANCE
139 04:47:14 M (18 - 29) 22 ICARD FLORENT ANTIBES FRANCE
140 04:47:19 M (67 & +) 3 BERTET ALAIN SANARY FRANCE
141 04:48:11 TANDEM 1 FABER REMI CABANTOUS PASCAL LE CANNET FRANCE
142 04:49:10 M (30 - 39) 38 DAVI FRANCK SOUMAGNE BELGIQUE
143 04:49:11 M (50 - 59) 29 FERNANDEZ YVON-JEAN MARIE DRAGUIGNAN FRANCE
144 04:49:42 M (50 - 59) 30 CASTELLANI CHRISTOPHE MARSEILLE FRANCE
145 04:49:45 M (30 - 39) 39 SALOMONE FREDERIC SAINT LAURENT DU VAR FRANCE
146 04:49:50 M (67 & +) 4 BILLIOUD PHILIPPE SAINT RAPHAEL FRANCE
147 04:50:14 M (50 - 59) 31 LAGOSANTO CHRISTIAN LA CIOTAT FRANCE
148 04:50:50 M (40 - 49) 41 SAUVAGE CYRILLE CANNES FRANCE
149 04:51:06 M (30 - 39) 40 CLYNCKEMAILLIE DAVID SAINT-MAXIME FRANCE
150 04:51:46 M (30 - 39) 41 BAOUDOUR MATHIEU MARSEILLE FRANCE
151 04:52:10 M (18 - 29) 23 LE FLOCH HUGO LA CROIX VALMER FRANCE
152 04:52:25 M (40 - 49) 42 DOMINGUEZ OLIVIER FUVEAU FRANCE
153 04:52:52 M (40 - 49) 43 SANCHEZ DAVID TARADEAU FRANCE
154 04:52:58 M (50 - 59) 32 JOUVEN JEAN LUC DIGNES LES BAINS FRANCE
155 04:53:01 M (50 - 59) 33 COUTEAU ERIC FATOUVILLE GRESTAIN FRANCE
156 04:53:16 M (50 - 59) 34 CHUNLAUD DIDIER MARSEILLE FRANCE
157 04:53:18 M (40 - 49) 44 VARGAS FREDERIC ANTHEOR FRANCE
158 04:53:19 M (40 - 49) 45 ROUSSEL DANIEL GRASSE FRANCE
159 04:53:20 M (40 - 49) 46 PECOURT CYRIL LA GARDE FRANCE
160 04:53:39 M (18 - 29) 24 WOUT DANIELS MEERHOUT BELGIQUE
161 04:53:48 M (67 & +) 5 GIULIANI GILBERT BEDARRIDES FRANCE
162 04:53:52 M (30 - 39) 42 RE JOACHIM AIX EN PROVENCE FRANCE
163 04:54:15 F (35 - 49) 3 VIDAL ANNICK MIMET FRANCE
164 04:54:58 M (18 - 29) 25 CISCARDI THOMAS MARSEILLE FRANCE
165 04:55:54 M (40 - 49) 47 RIOTTEAU JOEL AIX EN PROVENCE FRANCE
166 04:56:15 M (40 - 49) 48 EAST DANIEL MARSEILLE FRANCE
167 04:56:43 M (50 - 59) 35 NEGRI PATRICE TOULON FRANCE
168 04:57:46 M (40 - 49) 49 GRIBOVAL LUDOVIC RENCUREL FRANCE
169 04:57:50 M (50 - 59) 36 CABROL JJ CHARLEVAL FRANCE
170 04:58:37 M (50 - 59) 37 MARCHISIO CLAUDIO ALBISOLA SUPERIORE - SAVONA ITALIE
171 04:58:54 M (50 - 59) 38 KADDOURI BOUTAIBA BREIL SUR ROYA FRANCE
172 04:59:01 M (40 - 49) 50 GARCIA STEPHANE EYGALIERES FRANCE
173 05:00:02 M (50 - 59) 39 NAVARRO SERGE MARTIGUES FRANCE
174 05:01:32 M (30 - 39) 43 MAUREL LOIC LA SEYNE-SUR-MER FRANCE
175 05:01:41 M (50 - 59) 40 BEVILACQUA BRUNO BORMES LES MIMOSAS FRANCE
176 05:01:41 F (18 - 34) 2 HUBERT MANON CAGNES SUR MER FRANCE
177 05:01:54 M (50 - 59) 41 REIMANN JEAN LOUIS LA LONDE FRANCE
178 05:01:58 M (50 - 59) 42 FIOCCA OLIVIER ANNECY LE VIEUX FRANCE
179 05:02:06 M (30 - 39) 44 JONAS ETIENNE TOULON FRANCE
180 05:02:15 M (30 - 39) 45 CHABRIAIS CEDRIC LE BEAUSSET FRANCE
181 05:02:28 M (60 - 66) 6 PEISSON ERICK ROUSSET FRANCE
182 05:02:28 M (40 - 49) 51 CHAUVIN JOEL MIMET FRANCE
183 05:02:38 M (50 - 59) 43 VINH MAU THIERRY HESPERANGE FRANCE
184 05:02:48 M (40 - 49) 52 PEREIRA-DAVID BRUNO HASPARREN FRANCE
185 05:03:55 M (50 - 59) 44 CHAMOT BERNARD SAINT NIZIER DU MOUCHEROTTE FRANCE
186 05:04:00 M (30 - 39) 46 REBUFFEL PIERRICK LYON FRANCE
187 05:04:11 M (50 - 59) 45 SCHERB JEAN CHRISTOPHE VAUVENARGUES FRANCE
188 05:04:25 M (30 - 39) 47 VINH MAU EDDY AIX EN PROVENCE FRANCE
189 05:04:26 M (60 - 66) 7 LESGOURGUES MICHEL SAINT VALLIER DE THIEY FRANCE
190 05:04:27 F (18 - 34) 3 LOEFSGAARD THERESE S N NORVEGE
191 05:04:30 F (18 - 34) 4 BAUD ST DIJON FRANCE
192 05:04:40 M (40 - 49) 53 LEROUX DIMITRI MARSEILLE FRANCE
193 05:04:45 M (60 - 66) 8 MORANDI JEAN-PIERRE CALUIRE ET CUIRE FRANCE
194 05:05:09 M (40 - 49) 54 CALLEJON STEPHANE MORNANT FRANCE
195 05:05:23 F (50 & +) 1 ROWLEY DAWN MALVERN Royaume-Uni
196 05:05:39 M (50 - 59) 46 BARRETO FRANCIS JARRIE FRANCE
197 05:05:42 M (30 - 39) 48 ROULEZ FLORIAN CHATEL FRANCE
198 05:05:57 F (35 - 49) 4 RONCA SOPHIE GARDANNE FRANCE
199 05:06:36 M (40 - 49) 55 BACQUI LE BEAUSSET FRANCE
200 05:06:42 M (18 - 29) 26 DESSEAUVE SYLVAIN LA ROQUE D ANTHERON FRANCE