Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 1991

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 103 (DI GIACINTO FRANCO met tijd 07:46:09) tot en met plaats 202 (SERAIN PATRICK met tijd 08:10:12).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
103 07:46:09 M (40 - 49) 28 DI GIACINTO FRANCO MONTEPRANDONE ITALIE
104 07:46:21 M (30 - 39) 46 CROZIER ALAIN BEAUJEU FRANCE
105 07:46:37 M (30 - 39) 47 LARCIN THIERRY GIVRY BELGIQUE
106 07:46:59 M (40 - 49) 29 BALLAS RENE BRINDAS FRANCE
107 07:47:23 M (50 - 59) 8 DECUGIS ALAIN ST CYR SUR MER FRANCE
108 07:47:28 M (30 - 39) 48 BROTONS LOUIS MARSEILLE FRANCE
109 07:47:32 M (50 - 59) 9 LOCATELLI GILLES VILLE LA GRAND FRANCE
110 07:47:38 M (40 - 49) 30 AERTS FRANS WESTERLO BELGIQUE
111 07:48:04 M (40 - 49) 31 SENDEN WIEL ROTTERDAM Pays-Bas
112 07:48:27 M (40 - 49) 32 VAN DER BERGH CHRIST OUD GASTEL Pays-Bas
113 07:48:35 M (18 - 29) 24 HELLING CASPER OOIJ Pays-Bas
114 07:48:39 M (40 - 49) 33 STABEL NICO VELDHOVEN Pays-Bas
115 07:49:08 M (40 - 49) 34 SEVERI GIANCARLO CESENA (FORLI) ITALIE
116 07:49:14 M (50 - 59) 10 ROUX PIERRE MOUTIER 32
117 07:49:18 M (30 - 39) 49 BOUCHUT PIERRE HAUTE RIVOIRE FRANCE
118 07:49:25 M (40 - 49) 35 NURISSO GIUSEPPE MEANA ITALIE
119 07:49:51 M (30 - 39) 50 SMET KURT SINAAI BELGIQUE
120 07:51:09 M (40 - 49) 36 DELACROIX CHRISTIAN ST PAUL TROIS CHATEAUX FRANCE
121 07:51:15 M (50 - 59) 11 HENRIOUD ANDRE CUARNY SUISSE
122 07:51:21 M (30 - 39) 51 THALLER RAPHAEL LYON FRANCE
123 07:51:50 M (40 - 49) 37 CABAUD DANIEL CHARNAS FRANCE
124 07:51:54 M (40 - 49) 38 TALABARDON HERVE LE PLESSIS TREVISE FRANCE
125 07:52:10 M (30 - 39) 52 VIALARET JEAN CHRISTOPHE THUNDER BAY ONTARIO 13
126 07:52:22 M (30 - 39) 53 FERNANDEZ GAMERO FRANCISCO JAVIER RONDA ESPAGNE
127 07:52:38 M (18 - 29) 25 BROEX ANKE OUDERKERK Pays-Bas
128 07:52:55 M (18 - 29) 26 DROGTROP WILLEM BUSSUM Pays-Bas
129 07:53:01 M (30 - 39) 54 BERAUD JEAN PAUL L HOPITAL LE MERCIER FRANCE
130 07:53:05 M (30 - 39) 55 SLYPEN MARCEL UTRECHT Pays-Bas
131 07:53:13 M (40 - 49) 39 DUMONT LOUIS BAGNOLS FRANCE
132 07:53:18 M (40 - 49) 40 GIRARD DOMINIQUE IZERNORE FRANCE
133 07:53:41 M (30 - 39) 56 DE RIDDER PIETER VOORHOUT Pays-Bas
134 07:54:00 F (50 & +) 1 GABELLINI RITA FORLI ITALIE
135 07:54:07 M (18 - 29) 27 CODINA CASAS CARLES MATARD BARCELONA ESPAGNE
136 07:54:15 M (30 - 39) 57 THOUVENOT J.LUC GELOS FRANCE
137 07:54:21 M (18 - 29) 28 MAUGER VINCENT CARENTAN FRANCE
138 07:54:27 M (18 - 29) 29 MOOIJ NIEIS NIJKERK GLD Pays-Bas
139 07:54:35 M (50 - 59) 12 PEILLON JEAN PAUL L'ARBRESLE FRANCE
140 07:55:21 M (30 - 39) 58 GRAVISSE WILLY CHARLEVILLE MEZIERES FRANCE
141 07:55:30 M (40 - 49) 41 POLY GUY DOUCIER FRANCE
142 07:55:39 M (30 - 39) 59 BOUVIER MARTIAL CHORGES FRANCE
143 07:55:54 M (18 - 29) 30 KLEINBERGEN FRANK PAPENDRECHT Pays-Bas
144 07:56:33 M (30 - 39) 60 BERINGER VINCENT LEIMBACH FRANCE
145 07:56:36 M (40 - 49) 42 VAN HESSE ALFRED UTRECHT Pays-Bas
146 07:56:39 M (30 - 39) 61 LACROIX GUY CHALON SUR SAONE FRANCE
147 07:56:52 M (30 - 39) 62 DE VRIES WOUTER ALMERE Pays-Bas
148 07:57:02 M (18 - 29) 31 CLEMENT LAURENT ANNONAY FRANCE
149 07:57:14 M (40 - 49) 43 STOUVENOT JEAN JACQUES INGERSHEIM FRANCE
150 07:57:38 M (30 - 39) 63 JANSSEN JOHAN PANNINGEN Pays-Bas
151 07:57:54 M (30 - 39) 64 ROUSSEAU ERIC VITRY SUR SEINE FRANCE
152 07:58:21 M (40 - 49) 44 MAZIERS JACQUES MONTIGNY LE BRETONNEUX FRANCE
153 07:58:31 M (50 - 59) 13 PIGUET BERNARD CLERMONT FERRAND FRANCE
154 07:58:37 M (30 - 39) 65 DI PIETRO DANTE MICHELE PRATOLA PELIGNA (AQ) ITALIE
155 07:58:42 M (18 - 29) 32 SCHULZ ARNAUD ACHENHEIM FRANCE
156 07:58:56 M (30 - 39) 66 SCHLIENGER RENE BALSCHWILLER FRANCE
157 07:59:03 M (30 - 39) 67 DETROUX LEON OTTIGNIES L L N BELGIQUE
158 07:59:09 M (50 - 59) 14 VAN LOOIJ ROGER BEGIJNENDIJK BELGIQUE
159 07:59:15 M (30 - 39) 68 SCHOONBROODT FREDDY ANDRIMONT BELGIQUE
160 07:59:19 M (30 - 39) 69 CATTIN GUY LYON FRANCE
161 07:59:29 M (30 - 39) 70 D AMICO MARIO ST LAURENT DU VAAR FRANCE
162 07:59:43 M (30 - 39) 71 TAVANT HERVE BRON FRANCE
163 07:59:51 M (40 - 49) 45 DESBOTTES ROBERT ST ANDRE DE BAGE FRANCE
164 08:00:24 M (30 - 39) 72 LEGRAND BRUNO L'ISLE D'ABEAU FRANCE
165 08:00:31 M (30 - 39) 73 TESTUD PATRICK CHASSE SUR RHONE FRANCE
166 08:00:35 M (40 - 49) 46 VAN KLEEF MARTIN SON Pays-Bas
167 08:00:44 M (18 - 29) 33 AUBRION FREDERIC BRIEY FRANCE
168 08:00:56 M (40 - 49) 47 MIRAMON ALAIN ARETTE FRANCE
169 08:01:07 M (18 - 29) 34 PINEAU DOMINIQUE ROANNE FRANCE
170 08:01:11 M (40 - 49) 48 LINTERMANS RIK SINT GENESIUS RODE BELGIQUE
171 08:01:42 M (40 - 49) 49 RICHEFORT J.MICHEL VELIZY FRANCE
172 08:01:46 M (40 - 49) 50 RAZIER GERALD ASSAS FRANCE
173 08:02:02 M (30 - 39) 74 QUELIN GERARD BONNEVILLE FRANCE
174 08:02:16 M (50 - 59) 15 STUTZ J.CLAUDE RIXHEIM FRANCE
175 08:02:39 M (40 - 49) 51 LECATRE GILLES ROMANECHE THORINS FRANCE
176 08:03:15 M (30 - 39) 75 VANCOILLIE DIRK WAREGEM BELGIQUE
177 08:03:56 M (30 - 39) 76 BAUD FREDERIC VALENCE FRANCE
178 08:04:03 M (40 - 49) 52 PATEL PATRICK ROMANS SUR ISERE FRANCE
179 08:04:08 M (18 - 29) 35 KOEDOODER JOS DR AMSTERDAM Pays-Bas
180 08:04:13 M (18 - 29) 36 GROENEBOOM FOKKO AP GRONINGEN Pays-Bas
181 08:04:27 M (40 - 49) 53 PILLER ALAIN LE LIGNON 32
182 08:04:38 M (40 - 49) 54 PERRAIN LUC NANCY FRANCE
183 08:04:43 M (18 - 29) 37 BOUVIER FABIEN SAINT MAURICE L EXIL FRANCE
184 08:04:52 M (30 - 39) 77 BONNET MARC ANTIBES FRANCE
185 08:05:00 M (30 - 39) 78 COOLEN HENK KONINGSLUST Pays-Bas
186 08:05:04 M (40 - 49) 55 BREUKEL ADAM JAN ROTTERDAM Pays-Bas
187 08:05:21 M (40 - 49) 56 HERMOSILLA J.JACQUES MARSEILLE FRANCE
188 08:05:40 M (50 - 59) 16 ROSSO JEAN PIERRE ANTIBES FRANCE
189 08:06:11 M (40 - 49) 57 DUSSOUILLEZ PHILIPPE PONTARLIER FRANCE
190 08:06:16 M (30 - 39) 79 COTTANCIN PHILIPPE LENTILLY FRANCE
191 08:07:13 M (30 - 39) 80 LEYNSE HANS AMSTELVEEN Pays-Bas
192 08:07:40 M (50 - 59) 17 CURE LOUIS JUJURIEUX FRANCE
193 08:08:01 M (30 - 39) 81 PUGLIA FEDERICO SAN BENEDETTO DEL TRONTO ITALIE
194 08:08:10 M (30 - 39) 82 GRAS XAVIER CHAMBERY FRANCE
195 08:08:17 M (40 - 49) 58 ROBERT MARC CHAMBERY FRANCE
196 08:08:42 M (30 - 39) 83 BERTHOLIER ALAIN LE PONT DE BEAUVOISIN FRANCE
197 08:08:46 M (30 - 39) 84 HEUSSLER JOSE GEISPOLSHEIM FRANCE
198 08:08:55 M (40 - 49) 59 GASPAR ANTONIO VALENCE FRANCE
199 08:09:39 M (30 - 39) 85 PENVERN CLAUDE BRY SUR MARNE FRANCE
200 08:10:01 M (40 - 49) 60 POMZETTI ADRIANO ORIO CANAVESE ITALIE
201 08:10:08 M (30 - 39) 86 GERRITSEN WILLARD UITHOORN Pays-Bas
202 08:10:12 M (30 - 39) 87 SERAIN PATRICK ST MICHEL DE MAURIENNE FRANCE