Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2015

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 1 (SALA STEFANO met tijd 05:54:30) tot en met plaats 101 (PAGE MATTHEW met tijd 06:58:31).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
1 05:54:30 M (40 - 49) 1 SALA STEFANO VILLASANTA MONZA ITALIE
2 05:56:37 M (18 - 29) 1 NIJSSEN KENNY HAARLEM Pays-Bas
3 05:57:43 M (18 - 29) 2 RUFFAUT LOIC ST FELIX FRANCE
4 05:59:18 M (30 - 39) 1 DE VECCHI DAVID NAN S/S THIL FRANCE
5 06:00:39 M (18 - 29) 3 POLVERONI DAVID NOYAREY FRANCE
6 06:01:43 M (30 - 39) 2 SYBRANDY WOUTER HAMPTON HILL, MIDDLESEX Royaume-Uni
7 06:03:35 M (30 - 39) 3 VANLOMMEL JORIS BERCHEM BELGIQUE
8 06:05:39 M (18 - 29) 4 TODESCHINI ALEXIS VOREPPE FRANCE
9 06:06:46 M (30 - 39) 4 GALLEGO MIKAEL LA MOTTE D AVEILLANS FRANCE
10 06:08:01 M (18 - 29) 5 BRUNELLO JEREMY MEYLAN FRANCE
11 06:09:38 M (30 - 39) 5 TALPIN FREDERIC LE CREUSOT FRANCE
12 06:09:54 M (18 - 29) 6 HIMPE CEDRIC WAREGEM BELGIQUE
13 06:10:28 M (30 - 39) 6 BERARD MICKAEL GRIGNY FRANCE
14 06:12:42 M (40 - 49) 2 OSTIAN FREDERIC SAINT VINCENT DE MERCUZE FRANCE
15 06:14:01 M (18 - 29) 7 MINNAERT MICHIEL MERELBEKE BELGIQUE
16 06:14:48 M (18 - 29) 8 ALLEMAN TIM ZEDELGEM BELGIQUE
17 06:15:14 M (30 - 39) 7 MADSEN MARTIN TOFT COPENHAGEN OE DANEMARK
18 06:15:57 M (30 - 39) 8 PHANON JEROME ST BAUDILLE ET PIPET FRANCE
19 06:18:51 M (30 - 39) 9 DE KERF DANIEL SINT NIKLAAS BELGIQUE
20 06:20:13 M (40 - 49) 3 OUGIER NICOLAS MACOT LA PLAGNE FRANCE
21 06:20:23 M (40 - 49) 4 ELISABETH RAYMOND TERNEUZEN Pays-Bas
22 06:20:50 M (40 - 49) 5 BRANDY GAEL SAINT-LEGIER SUISSE
23 06:21:04 M (18 - 29) 9 PAPENDORP BOY MAARSSEN Pays-Bas
24 06:22:10 M (18 - 29) 10 COSYN JORIS KESTER BELGIQUE
25 06:22:36 M (30 - 39) 10 VAN T WOUT WESLEY HEESCH Pays-Bas
26 06:23:02 M (30 - 39) 11 GILLET KOEN LANDEN BELGIQUE
27 06:23:27 M (30 - 39) 12 BIAU S COURTON LE HAUT FRANCE
28 06:24:54 M (18 - 29) 11 DE WISPELAERE ARNO GENT BELGIQUE
29 06:27:24 M (30 - 39) 13 HAMBLETT PAUL BERKSHIRE Royaume-Uni
30 06:27:59 M (18 - 29) 12 RAYBAUD NICOLAS EYMEUX FRANCE
31 06:28:55 M (18 - 29) 13 AGNIEL NICOLAS OLLIERES FRANCE
32 06:29:24 M (30 - 39) 14 RICHARD CEDRIC LE CHAMBON FEUGEROLLES FRANCE
33 06:30:36 M (18 - 29) 14 LE CALVEZ CLEMENT VILLEURBANNE FRANCE
34 06:31:23 M (18 - 29) 15 BLANC CORENTIN LANS EN VERCORS FRANCE
35 06:31:50 M (40 - 49) 6 DE WAELE BERT OOSTROZEBEKE BELGIQUE
36 06:32:31 M (30 - 39) 15 GEBEL HERVE ETEIMBES FRANCE
37 06:32:33 M (30 - 39) 16 GARCIA JORGE LAGUNA DE DUERO. ESPAGNE
38 06:32:52 M (18 - 29) 16 Mikkelsen Thomas HORSENS DANEMARK
39 06:32:55 M (40 - 49) 7 EBBESEN ESKILD BAGSVAERD DANEMARK
40 06:34:12 M (18 - 29) 17 PETIOT KEVIN SERVANCE FRANCE
41 06:34:24 M (18 - 29) 18 FACKELDEY VINCENT LEIDEN Pays-Bas
42 06:35:25 M (18 - 29) 19 MAEYAERT JELLE VEURNE BELGIQUE
43 06:35:34 M (40 - 49) 8 EVANS GAVIN NOTTINGHAMSHIRE FRANCE
44 06:35:57 M (30 - 39) 17 SMET DAVY MECHELEN BELGIQUE
45 06:36:04 M (30 - 39) 18 BELIS JEROEN ANTWERPEN-MERKSEM BELGIQUE
46 06:36:22 M (18 - 29) 20 CLAUW YENTE KOERSEL BELGIQUE
47 06:36:55 M (18 - 29) 21 BANKE MORTEN LAURIDSEN SILKEBORG DANEMARK
49 06:37:49 M (30 - 39) 19 FERREIRA PAULO LOUSA PORTUGAL
50 06:39:11 M (30 - 39) 20 MOIGNARD DANIEL MUNICH Royaume-Uni
51 06:39:19 M (18 - 29) 22 KOGAN DANIEL ILFORD Royaume-Uni
52 06:40:02 M (18 - 29) 23 BOURDELLE PIERRE-FRANCOIS NOIRETABLE FRANCE
53 06:40:03 M (30 - 39) 21 BONNEFOY CEDRIC VILLARS FRANCE
54 06:40:21 M (30 - 39) 22 VERMEULEN MICHAEL GULLEGEM BELGIQUE
55 06:40:45 M (18 - 29) 24 KROGH ANDERS HOLSTEBRO DANEMARK
56 06:41:55 M (40 - 49) 9 NUYTTENS JURGY ZULTE BELGIQUE
57 06:42:04 M (30 - 39) 23 ROUX NICOLAS MASSONGY FRANCE
58 06:42:06 M (30 - 39) 24 DE NAYER JAN BRECHT BELGIQUE
59 06:42:30 M (18 - 29) 25 VAN BYLEN JENS WESTERLO BELGIQUE
60 06:43:40 M (40 - 49) 10 ALLEN STEVE LONDON Royaume-Uni
61 06:44:04 M (18 - 29) 26 FELLER MICHAEL ESCH SUR ALZETTE LUXEMBOURG
62 06:44:04 M (40 - 49) 11 JULLICH MALTE BENSHEIM ALLEMAGNE
63 06:45:55 M (30 - 39) 25 VAN DEN HEUVEL DIETER WESTERLO BELGIQUE
64 06:47:16 M (30 - 39) 26 DECLERCK KRISTOF KOKSIJDE BELGIQUE
65 06:47:18 M (30 - 39) 27 BUYCK CURD MOORSELE BELGIQUE
66 06:47:23 M (50 - 59) 1 Brandsma Domien DEVENTER Pays-Bas
67 06:47:34 M (50 - 59) 2 WESSELS FRANS OOSTERHOUT Pays-Bas
68 06:48:05 M (18 - 29) 27 HVARRE RASMUS HOLSTEBRO DANEMARK
69 06:48:20 M (30 - 39) 28 COLLARD SIMON OUPEYE BELGIQUE
70 06:48:32 M (30 - 39) 29 SCHOEMAKER MAARTEN NIJMEGEN Pays-Bas
71 06:48:35 M (30 - 39) 30 HAEGEMAN DAVID BAVEGEM BELGIQUE
72 06:49:25 M (40 - 49) 12 OUDEJANS NICOLAAS HULDENBERG BELGIQUE
73 06:49:50 M (30 - 39) 31 CECCAROSSI ANDREA ORSOGNA ITALIE
74 06:49:55 M (30 - 39) 32 CABOOR KURT BOEKHOUTE BELGIQUE
75 06:50:26 M (40 - 49) 13 CHIBKO ALEXANDRE BERNIN FRANCE
76 06:50:58 M (40 - 49) 14 THOMAS JOHN BELLENTRE FRANCE
77 06:51:03 M (30 - 39) 33 FRANSSEN ERIK NIJMEGEN Pays-Bas
78 06:51:24 M (30 - 39) 34 VANDENBULCKE HANNES KLERKEN BELGIQUE
79 06:51:48 M (30 - 39) 35 THOMASSEY SEBASTIEN HEM FRANCE
80 06:52:27 M (18 - 29) 28 BOBBINK BRUNO ZUTPHEN Pays-Bas
81 06:53:15 M (18 - 29) 29 BORGESE STEFANO BUCCHIANICO ITALIE
82 06:53:16 M (18 - 29) 30 VAN HECKE STIJN OUWEGEM BELGIQUE
83 06:53:22 M (30 - 39) 36 LUBANSKI MICHAL LOKEREN BELGIQUE
84 06:53:45 M (18 - 29) 31 VAN WIJMELBEKE PIETER KRUISHOUTEM BELGIQUE
85 06:54:19 M (40 - 49) 15 BRUYNEEL EMMANUEL ELSEGEM (LA BELGIQUE) BELGIQUE
86 06:54:28 M (18 - 29) 32 CLAVEL SYLVAIN ROCHETOIRIN FRANCE
87 06:54:37 M (18 - 29) 33 JACOBS JOERI LENNIK BELGIQUE
88 06:55:14 M (40 - 49) 16 MCGUINNESS GARETH GWYNEDD Royaume-Uni
89 06:55:17 M (50 - 59) 3 COHEN HENRIK COPENHAGEN S DANEMARK
90 06:55:40 M (50 - 59) 4 BRIXEN THOMAS HILLER DANEMARK
91 06:55:44 M (30 - 39) 37 CAUWENBERGH GERT ANTWERPEN BELGIQUE
92 06:56:14 M (40 - 49) 17 YAVUZ AYHAN DEN HAAG Pays-Bas
93 06:56:40 M (30 - 39) 38 FLOREANI LAURENT ANTIBES FRANCE
94 06:56:41 M (30 - 39) 39 NIELSEN MARTIN ODENSE C DANEMARK
95 06:56:48 M (18 - 29) 34 JAMES MATTHEW BURNLEY Royaume-Uni
96 06:56:53 M (18 - 29) 35 VERPOORT EDIAN EINDHOVEN Pays-Bas
97 06:57:20 M (30 - 39) 40 NIELSEN ULRIK VANGSOE AARHUS C DANEMARK
98 06:57:44 M (40 - 49) 18 ZIER OLSEN LARS MARIBO DANEMARK
99 06:57:46 M (18 - 29) 36 VAN DER SLOOT ROLAND BERLICUM Pays-Bas
100 06:57:49 M (30 - 39) 41 Feyaerts Tom AARSCHOT BELGIQUE
101 06:58:31 M (30 - 39) 42 PAGE MATTHEW Royaume-Uni