Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2015

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 102 (VAN DER MOEREN ILS met tijd 06:58:33) tot en met plaats 201 (LEIGNEL BERNARD met tijd 07:19:12).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
102 06:58:33 F (35 - 49) 1 VAN DER MOEREN ILS RAVELS BELGIQUE
103 06:59:22 M (30 - 39) 43 PEREZ MARIN EMILIO CARAVACA DE LA CRUZ - MURCIA ESPAGNE
104 06:59:33 M (40 - 49) 19 SIMSBY KENNETH HASLEV DANEMARK
105 06:59:58 M (30 - 39) 44 PEETERS WARD PUTTE BELGIQUE
106 07:00:25 M (30 - 39) 45 ALTEWISCHER WERNER ARNHEM Pays-Bas
107 07:00:34 M (30 - 39) 46 LEWIS PAUL ANDREW Royaume-Uni
108 07:01:03 M (40 - 49) 20 DE WAELE WIM KRUISHOUTEM BELGIQUE
109 07:01:27 M (40 - 49) 21 HERMANS FRANCESCO KOEWACHT Pays-Bas
110 07:01:36 M (30 - 39) 47 HEINEMAN DAVID AMSTERDAM Pays-Bas
111 07:01:47 M (40 - 49) 22 BJERRING HENRIK SILKEBORG DANEMARK
112 07:02:01 M (30 - 39) 48 TOMASONI GREGORY SAINT VINCENT DE MERCUZE FRANCE
113 07:02:08 M (40 - 49) 23 BJOERN TONNY HILLEROED DANEMARK
114 07:02:26 M (18 - 29) 37 JAUBERT CLEMENT SAINT-OUEN FRANCE
115 07:02:29 M (18 - 29) 38 QUINTILI DI GHIONNO VALENTINO TOLLO ITALIE
116 07:02:57 M (50 - 59) 5 TAGE NIELSEN ISH DANEMARK
117 07:03:05 M (40 - 49) 24 CADIOT BENOIT LANVILLE EN VEXIN FRANCE
118 07:03:07 M (18 - 29) 39 BERGERON LOIC FRAISSES FRANCE
119 07:03:34 M (30 - 39) 49 TEMPELAAR JERNST NIJMEGEN Pays-Bas
120 07:03:51 M (18 - 29) 40 SCHUT ELROY CLINGE Pays-Bas
121 07:03:56 M (18 - 29) 41 CORMIER AURELIEN LE MANS FRANCE
122 07:04:10 M (40 - 49) 25 PERRIER FLORENT BEAUFORT FRANCE
123 07:04:13 M (30 - 39) 50 SAVINEL JEAN MICHEL MACHEZAL FRANCE
124 07:04:21 M (40 - 49) 26 CARRIER GERALD BRENOD FRANCE
125 07:04:21 M (50 - 59) 6 BLOT XAVIER PARIS FRANCE
126 07:04:29 M (18 - 29) 42 CLOITRE GUILLAUME SAINT DENIS FRANCE
127 07:04:30 M (30 - 39) 51 DE BLAUWE KEVIN KOEKELARE BELGIQUE
128 07:04:37 M (18 - 29) 43 NIKOLAJSEN SUNE LOUSEN KOEBENHAVN V DANEMARK
129 07:05:05 M (30 - 39) 52 GRONBEK JENS FREDERIKSSUND DANEMARK
130 07:05:20 M (30 - 39) 53 NIELSEN RASMUS GROENBAEK SILKEBORG DANEMARK
131 07:05:28 M (18 - 29) 44 VAN HERCK ARJEN OUD-TURNHOUT BELGIQUE
132 07:05:39 M (18 - 29) 45 VANTON LANDER OVERIJSE BELGIQUE
133 07:05:46 M (40 - 49) 27 ATKINSON SIMON STE FOY TARENTAISE FRANCE
134 07:06:10 M (30 - 39) 54 VAN MANEN IME AMSTERDAM Pays-Bas
135 07:06:21 M (40 - 49) 28 LEIST NIELS HENRIK CHARLOTTENLUND DANEMARK
136 07:06:23 M (18 - 29) 46 COMLEY GEOFF KEITH Royaume-Uni
137 07:06:54 M (40 - 49) 29 BAPTIST DAVY DIEST BELGIQUE
138 07:07:04 M (30 - 39) 55 JACKSON RICHARD LONDON Royaume-Uni
139 07:07:04 M (50 - 59) 7 WALSHAM MARK NOTTINGHAMSHIRE Royaume-Uni
140 07:07:15 M (40 - 49) 30 van avondt wim WIEKEVORST BELGIQUE
141 07:07:47 M (40 - 49) 31 DEBUCKE PETER KALKEN BELGIQUE
142 07:07:53 M (40 - 49) 32 POUTOT FRANCIS BOURG D OISANS FRANCE
143 07:07:54 M (30 - 39) 56 SCHOUPPE DAVID AALST (OOST-VLAANDEREN) BELGIQUE
144 07:07:56 M (30 - 39) 57 DE VRIEZE BJORN BOEKHOUTE BELGIQUE
145 07:07:58 M (40 - 49) 33 HENDERSON JAMIE GLENROTHES Royaume-Uni
146 07:08:04 M (30 - 39) 58 GENEYN STIJN ICHTEGEM BELGIQUE
147 07:08:07 M (50 - 59) 8 DI FRUSCIA GERMAIN VARCES ALLIERES ET RISSET FRANCE
148 07:08:20 M (40 - 49) 34 FREDBERG BJARKE LYSTRUP DANEMARK
149 07:08:53 M (18 - 29) 47 VERHOEVEN MIKE OUD-TURNHOUT BELGIQUE
150 07:08:54 M (60 - 66) 1 DUTAILLY JACQUES LILLERS FRANCE
151 07:09:02 M (40 - 49) 35 CLAUSTRE LAURENT LANS EN VERCORS FRANCE
152 07:09:07 M (40 - 49) 36 POWELL DANIEL TWICKENHAM Royaume-Uni
153 07:09:30 M (30 - 39) 59 LATERZA OLIVIER LUXEMBOURG LUXEMBOURG
154 07:09:37 M (40 - 49) 37 TYLER PETER WOODFORD GREEN Royaume-Uni
155 07:09:42 M (18 - 29) 48 SOERENSEN KEAN BANG KOEGE DANEMARK
156 07:09:50 M (18 - 29) 49 Kirkegaard Soeren Toft Vanl DANEMARK
157 07:09:53 M (40 - 49) 38 MOLLER CLAUS MICHAEL JAEGERSPRIS DANEMARK
158 07:10:21 M (30 - 39) 60 ROUGIER YANNICK SUSSARGUES FRANCE
159 07:10:24 M (30 - 39) 61 HAVERMANS BART WACHTEBEKE BELGIQUE
160 07:10:38 M (18 - 29) 50 WAVERIJN PHILIP AMSTELVEEN Pays-Bas
161 07:11:08 M (50 - 59) 9 CROTTIER - COMBE SERGE MEYZIEU FRANCE
162 07:11:13 M (50 - 59) 10 BUONAGUIDI LUCA ORENTANO ITALIE
163 07:11:16 M (40 - 49) 39 G JESPER OELSTYKKE DANEMARK
164 07:11:39 M (18 - 29) 51 QUANTEN JORIS LOMMEL BELGIQUE
165 07:11:41 M (30 - 39) 62 VERFAILLIE BRAM RUMBEKE BELGIQUE
166 07:11:43 M (30 - 39) 63 MEUWIS BERT MERKSEM BELGIQUE
167 07:11:55 M (30 - 39) 64 BAETCKE MATHIS M_NCHEN ALLEMAGNE
168 07:12:25 M (40 - 49) 40 PETERS JIM LONDRES Royaume-Uni
169 07:13:07 M (18 - 29) 52 VERVECKEN ANTON ARENDONK BELGIQUE
170 07:13:34 M (40 - 49) 41 SIMMONDS RICHARD LONDON Royaume-Uni
171 07:13:44 M (40 - 49) 42 EDELENBOS Rolf DRONTEN Pays-Bas
172 07:13:48 M (30 - 39) 65 VAN BOXEL JIM BRECHT BELGIQUE
173 07:13:52 M (30 - 39) 66 JANSSENS HANS ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER BELGIQUE
174 07:13:56 M (40 - 49) 43 VERSCHUERE FRANK GULLEGEM BELGIQUE
175 07:14:02 M (50 - 59) 11 CHABERT DOMINIQUE NIMES FRANCE
176 07:14:09 M (30 - 39) 67 VAN DER HULST TOM DENDERLEEUW BELGIQUE
177 07:14:10 M (40 - 49) 44 BACKMAN TORBJOERN LUND SUEDE
178 07:14:13 M (30 - 39) 68 KUYPERS BART WOUMEN BELGIQUE
179 07:14:23 M (30 - 39) 69 TOMLINSON LARS KOEBENHAVN S DANEMARK
180 07:14:34 M (30 - 39) 70 ALEX JENSEN STEPHAN VIBORG DANEMARK
181 07:14:44 M (30 - 39) 71 DIJKSTRA ARJEN HAREN Pays-Bas
182 07:14:45 M (50 - 59) 12 OPSOMER THIERRY BAS-WARNETON BELGIQUE
183 07:15:02 M (30 - 39) 72 DUCHAU DAVY GERAARDSBERGEN BELGIQUE
184 07:15:13 M (30 - 39) 73 Butler Miles LONDON Royaume-Uni
185 07:15:18 M (40 - 49) 45 KRYGER MARTIN NAESTVED DANEMARK
186 07:15:41 M (30 - 39) 74 BARO EDGAR SANT CUGAT DEL VALLES ESPAGNE
187 07:15:59 M (40 - 49) 46 ANTONOLI MICHELE ITALIE
188 07:16:09 M (30 - 39) 75 MIGUET NICOLAS LA BUISSE FRANCE
189 07:16:40 M (40 - 49) 47 MINTEN KRISTOF PAAL BELGIQUE
190 07:16:44 M (50 - 59) 13 SKJOLDMAN KIM ALLEROED DANEMARK
191 07:17:24 M (30 - 39) 76 VAN DUYSE JASPER SINT-PAUWELS BELGIQUE
192 07:17:49 M (30 - 39) 77 BESQUEUT SEBASTIEN ST NIZIER DU MOUCHEROTTE FRANCE
193 07:17:49 M (30 - 39) 78 CIGOLOTTI DAMIEN FRANCE
194 07:17:56 M (40 - 49) 48 LAEREMANS DAVID GISTEL BELGIQUE
195 07:18:01 M (30 - 39) 79 BELLING BRIAN HILLEROED DANEMARK
196 07:18:15 M (40 - 49) 49 LAURAS NICOLAS RUMILLY FRANCE
197 07:18:21 M (30 - 39) 80 PEEL RICHARD LONG EATON Royaume-Uni
198 07:18:25 M (30 - 39) 81 DEVILEE JEROEN LEIDEN Pays-Bas
199 07:18:25 M (30 - 39) 82 FURNON SYLVAIN OLLIOULES FRANCE
200 07:18:31 M (30 - 39) 83 COLOMBI LUCA SANREMO ITALIE
201 07:19:12 M (40 - 49) 50 LEIGNEL BERNARD OULLINS FRANCE