Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2015

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 202 (DYSON CARL met tijd 07:19:29) tot en met plaats 301 (XABIER SALEGUI IBARGUREN met tijd 07:33:40).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
202 07:19:29 M (30 - 39) 84 DYSON CARL LEICESTERSHIRE FRANCE
203 07:19:35 M (40 - 49) 51 LUND SOERENSEN TOMAS ARHUS C DANEMARK
204 07:19:54 M (40 - 49) 52 LINDE TOBIAS CHARLOTTENLUND DANEMARK
205 07:19:54 M (40 - 49) 53 DEMEYERE LIEVEN ROLLEGEM-KAPELLE BELGIQUE
206 07:19:59 M (60 - 66) 2 BOUDET BERNARD FRANCE
207 07:20:12 M (40 - 49) 54 VERNE JEROME SAINT JUST LA PENDUE FRANCE
208 07:20:15 M (40 - 49) 55 ORTJENS JOOST EHNEN LUXEMBOURG
209 07:20:32 M (30 - 39) 85 OUTMANNS MARTIN ARLON BELGIQUE
210 07:20:33 M (30 - 39) 86 COPPEJANS JENS LOKEREN BELGIQUE
211 07:20:39 M (30 - 39) 87 VARDULAKIS GEORGE CAMBRIDGE Royaume-Uni
212 07:21:02 M (30 - 39) 88 TERMEER REMI VAALS Pays-Bas
213 07:21:10 M (18 - 29) 53 ARANDA CHIQUERO ALEX SANT CELONI ESPAGNE
214 07:21:11 M (18 - 29) 54 WALLIN CHRISTOPHER J AUTRICHE
215 07:21:15 M (30 - 39) 89 BUSCH THOMAS CHARLOTTENLUND DANEMARK
216 07:21:20 M (40 - 49) 56 PARROT STEPHANE ANNECY LE VIEUX FRANCE
217 07:21:21 M (30 - 39) 90 DE RIDDER BART BORGERHOUT BELGIQUE
218 07:21:25 M (40 - 49) 57 ROEDTNES THOMAS SVENSTRUP J DANEMARK
219 07:22:19 M (30 - 39) 91 FEYAERTS STEFAN BETEKOM BELGIQUE
220 07:22:41 M (40 - 49) 58 LIEUTIER EMMANUEL ST LAURENT DE LA SALANQUE FRANCE
221 07:22:47 M (30 - 39) 92 LINDSTROM JOHAN LYCKSELE SUEDE
222 07:22:52 M (30 - 39) 93 LUKASSE MARTIN OVEZANDE Pays-Bas
223 07:22:57 M (30 - 39) 94 BIALEK ADAM REGENSBURG ALLEMAGNE
224 07:23:06 M (18 - 29) 55 TORN BAGSVAERD DANEMARK
225 07:23:08 M (30 - 39) 95 LAGOUTTE JULIEN GIF SUR YVETTE FRANCE
226 07:23:19 M (18 - 29) 56 GILLING RORY CIRENCESTER Royaume-Uni
227 07:23:23 M (40 - 49) 59 KUSS OLIVIER COMBLES EN BARROIS FRANCE
228 07:23:38 M (30 - 39) 96 TARRAGO RAVENTOS MIQUEL MOLINS DE REI ESPAGNE
229 07:23:44 M (50 - 59) 14 Olsen Jan Birger SVENDBORG DANEMARK
230 07:23:44 M (50 - 59) 15 CERESA JEAN FRANCOIS VILLARD DE LANS FRANCE
231 07:23:53 M (30 - 39) 97 SLIEKER WILFRED MONSTER Pays-Bas
232 07:24:02 M (30 - 39) 98 GHEORGHE LIVIU BUCHAREST ROUMANIE
233 07:24:25 M (40 - 49) 60 HOLM CLAUS KOEBENHAVN S DANEMARK
234 07:24:35 M (18 - 29) 57 KNUDSEN MATHIAS DRONNINGLUND DANEMARK
235 07:24:49 M (30 - 39) 99 FUGLSANG LARS COPENHAGEN S DANEMARK
236 07:24:55 M (40 - 49) 61 CHRISTIANSEN CARSTEN SVENDBORG DANEMARK
237 07:25:07 M (30 - 39) 100 BRANS GERBEN SCHIEDAM Pays-Bas
238 07:25:22 M (40 - 49) 62 WIBERG OTTO JARFALL SUEDE
239 07:25:41 M (30 - 39) 101 MARTIN LAZARO MIKEL VITORIA-GASTEIZ ESPAGNE
240 07:25:45 M (40 - 49) 63 FAURE SEBASTIEN SAYAT FRANCE
241 07:25:46 M (18 - 29) 58 LIMBERGER CHRIS DERBY Royaume-Uni
242 07:26:05 M (30 - 39) 102 WOUTERS JORIS TREMELO BELGIQUE
243 07:26:45 M (40 - 49) 64 LEFEBVRE YVES NICE FRANCE
244 07:26:53 M (18 - 29) 59 BARFRED RASMUS FREDERIKSBERG DANEMARK
245 07:26:53 M (30 - 39) 103 SEGERS KOEN LIER BELGIQUE
246 07:26:56 M (40 - 49) 65 SIER TOM VOLENDAM Pays-Bas
247 07:27:10 M (40 - 49) 66 Vanhaesebroeck Hans DEINZE BELGIQUE
248 07:27:28 M (50 - 59) 16 HUPEL YVES VANDOEUVRE FRANCE
249 07:27:28 M (50 - 59) 17 COURVILLE ERIC DIJON FRANCE
250 07:27:34 M (40 - 49) 67 OSTIAN JEAN GRENOBLE FRANCE
251 07:27:40 M (18 - 29) 60 HEIJDENS ERIK DE LUTTE Pays-Bas
252 07:27:43 M (30 - 39) 104 VAN DER SLUIS MAARTEN AMSTERDAM Pays-Bas
253 07:27:51 M (40 - 49) 68 DALY PETER VILLEUNEUVE LES AVIGNON FRANCE
254 07:27:51 M (30 - 39) 105 ENGEL WIM STAPHORST Pays-Bas
255 07:27:58 M (40 - 49) 69 FALCONNET PIERRE ALAIN VOIRON FRANCE
256 07:27:59 M (40 - 49) 70 CHRISTOFFERSEN PER KASTRUP DANEMARK
257 07:28:02 M (40 - 49) 71 GOOSSEN DIRK WACHTEBEKE BELGIQUE
258 07:28:21 M (30 - 39) 106 BISP HENRIK ROEDOVRE DANEMARK
259 07:28:28 M (40 - 49) 72 MADSEN J RIBE DANEMARK
260 07:28:38 M (30 - 39) 107 JENSEN JAKOB DAVID FARUM DANEMARK
261 07:28:40 M (30 - 39) 108 CLIFFORD EOGHAN GALWAY IRLANDE
262 07:28:54 M (30 - 39) 109 FRANKEN RUTGER AMSTERDAM Pays-Bas
263 07:29:01 M (30 - 39) 110 LAVOCAT ALEXANDRE FIRMINY FRANCE
264 07:29:09 M (30 - 39) 111 SMITH NEIL NOTTINGHAM Royaume-Uni
265 07:29:11 M (18 - 29) 61 GONZALO SANJUAN BORNAY IBI ESPAGNE
266 07:29:18 M (50 - 59) 18 MARIJSSE GEERT KORTRIJK BELGIQUE
267 07:29:19 M (40 - 49) 73 BUYCK HUBERTUS WELLINGTON NOUVELLE ZELANDE
268 07:29:29 M (30 - 39) 112 RENAUD SEBASTIEN CAROUGE SUISSE
269 07:29:41 M (30 - 39) 113 EECKHOUT TOM SINT-NIKLAAS BELGIQUE
270 07:29:59 M (30 - 39) 114 BUEDTS JORIS ROTSELAAR BELGIQUE
271 07:29:59 M (40 - 49) 74 ANDR PRTIC SOLNA SUEDE
272 07:30:11 M (18 - 29) 62 ZEVEN DAAN UTRECHT Pays-Bas
273 07:30:14 M (50 - 59) 19 SAITO JUNICHIRO HITACHISHI JAPON
274 07:30:16 M (30 - 39) 115 VAN DUYSE EVERT MEEUWEN BELGIQUE
275 07:30:39 M (30 - 39) 116 MEURIS GERRY SCHRIEK BELGIQUE
276 07:30:42 M (30 - 39) 117 JANSSEN ROELOF BORNE Pays-Bas
277 07:30:59 M (30 - 39) 118 LOGUT JEREMY CHAMBERY FRANCE
278 07:31:02 F (35 - 49) 2 MULLER SEILLER CHRISTINE HAEGEN FRANCE
279 07:31:07 M (60 - 66) 3 ZWINNEN HILAIRE BEKKEVOORT BELGIQUE
280 07:31:09 M (40 - 49) 75 ANDREA ZANOTTO SAN GIUSTO CANAVESE ( TORINO) ITALIE
281 07:31:24 M (60 - 66) 4 SCHWAB PATRICK ST BAUZILLE DE MONTMEL FRANCE
282 07:31:31 M (18 - 29) 63 LASSEN MICHAEL AARHUS C DANEMARK
283 07:31:33 M (30 - 39) 119 VAN DEN BRANDE ROEL LONDERZEEL BELGIQUE
284 07:31:33 M (50 - 59) 20 LANCON BRUNO ST MARTIN BELLEVUE FRANCE
285 07:31:34 F (35 - 49) 3 CARASY CHRYSTELLE ANNECY LE VIEUX FRANCE
286 07:31:39 M (30 - 39) 120 LAMBINON CHRISTOPHE ZAFFELARE BELGIQUE
287 07:31:46 M (40 - 49) 76 WARREN SIMON LONDON Royaume-Uni
288 07:31:48 M (40 - 49) 77 KNUDSEN JIM DRONNINGLUND DANEMARK
289 07:31:50 M (50 - 59) 21 KNUDSEN MIKE MACCLESFIELD FRANCE
290 07:31:55 M (18 - 29) 64 CLERC OLIVIER BESANCON FRANCE
291 07:32:21 M (30 - 39) 121 OIARZABAL ION AZPEITIA ESPAGNE
292 07:32:50 M (18 - 29) 65 BAKKER JOHANNES AARHUS C DANEMARK
293 07:32:54 M (50 - 59) 22 GARCIA DE ENTERRIA JAVIER MADRID ESPAGNE
294 07:32:56 M (30 - 39) 122 RASMUSSEN CLAUS MOELLER SVENDBORG DANEMARK
295 07:32:58 M (40 - 49) 78 CAPELLI ANGELO TIRANO (SONDRIO) ITALIE
296 07:33:06 M (30 - 39) 123 MEUNIER LAURENT BOULOGNE-BILLANCOURT FRANCE
297 07:33:06 M (40 - 49) 79 CARON SERGE ESCAUDOEUVRES FRANCE
298 07:33:30 M (40 - 49) 80 ADAM SEVERIN SK SUEDE
299 07:33:35 M (30 - 39) 124 OURNIER PIERRE MARSEILLE FRANCE
300 07:33:40 M (40 - 49) 81 DOS SANTOS JOSE LUIS DIMA ESPAGNE
301 07:33:40 M (30 - 39) 125 XABIER SALEGUI IBARGUREN AZKOITIA ESPAGNE