Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2016

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 1 (NIJSSEN KENNY met tijd 05:40:01) tot en met plaats 100 (BAPTIST DAVY met tijd 06:31:47).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
1 05:40:01 M (18 - 29) 1 NIJSSEN KENNY HAARLEM Pays-Bas
2 05:43:55 M (40 - 49) 1 SALA STEFANO VILLASANTA MONZA ITALIE
3 05:46:04 M (40 - 49) 2 TURNES WILLIAM LA TOUSSUIRE FRANCE
4 05:47:32 M (30 - 39) 1 BUNDGAARD THOMAS SKOEDSTRUP DANEMARK
5 05:47:56 M (40 - 49) 3 DE VECCHI DAVID NAN S/S THIL FRANCE
6 05:50:37 M (30 - 39) 2 FRANSSEN ERIK NIJMEGEN Pays-Bas
7 05:52:53 M (40 - 49) 4 OSTIAN FREDERIC SAINT VINCENT DE MERCUZE FRANCE
8 05:55:42 M (18 - 29) 2 ALLEMAN TIM ZEDELGEM BELGIQUE
9 05:56:07 M (18 - 29) 3 LODOLO JULIEN AIME FRANCE
10 05:56:50 M (18 - 29) 4 VERPOORT EDIAN EINDHOVEN Pays-Bas
11 05:59:54 M (40 - 49) 5 CARPAIJ JASPER DUBAI
12 06:00:23 M (30 - 39) 3 SAUVIGNE JULIEN LYON FRANCE
13 06:02:34 M (30 - 39) 4 SCHOTTE TOM LENDELEDE BELGIQUE
14 06:02:48 M (18 - 29) 5 HOLLEBEKE EMMANUEL PARIS FRANCE
15 06:02:48 M (40 - 49) 6 AAGAARD KAARE AARHUS V DANEMARK
16 06:03:27 M (40 - 49) 7 FUHRBACH CHRISTOPH NEUSTADT AN DER WEINSTRASSE ALLEMAGNE
17 06:03:56 M (40 - 49) 8 FIGLIOLINI SEBASTIEN BOZEL FRANCE
18 06:04:03 M (18 - 29) 6 BLANC CORENTIN ST NIZIER DU MOUCHEROTTE FRANCE
19 06:04:35 M (40 - 49) 9 ELISABETH RAYMOND TERNEUZEN Pays-Bas
20 06:05:27 M (30 - 39) 5 DAVIES MATTHEW MINSTERLEY Royaume-Uni
21 06:07:56 M (30 - 39) 6 JEBJERG KASPER KVAERNDRUP DANEMARK
22 06:08:25 M (30 - 39) 7 RICHARD CEDRIC LE CHAMBON FEUGEROLLES FRANCE
23 06:08:31 M (40 - 49) 10 ZAPREYAGAEV SERGEY MOSCOW Russie, F?d?ration De
24 06:09:32 M (18 - 29) 7 QUEMERE TAO FRANCE
25 06:10:06 M (40 - 49) 11 EBBESEN ESKILD BAGSVAERD DANEMARK
26 06:10:11 M (18 - 29) 8 CLAUW YENTE KOERSEL BELGIQUE
27 06:10:18 M (30 - 39) 8 JAMES MATTHEW LES ALLUES FRANCE
28 06:11:10 M (40 - 49) 12 ROCHE ANDREW RAMSEY Royaume-Uni
29 06:11:11 M (40 - 49) 13 VAN DER WIER WIEGER MARUM Pays-Bas
30 06:11:14 M (30 - 39) 9 MATALONI EZIO SAN BENEDETTO DEL TRONTO ITALIE
31 06:11:53 M (18 - 29) 9 VAN HECKE STIJN OUWEGEM BELGIQUE
32 06:12:09 M (40 - 49) 14 SONNE MORTEN KARLSLUNDE DANEMARK
33 06:12:12 M (18 - 29) 10 BOBBINK BRUNO ZUTPHEN Pays-Bas
34 06:12:12 M (18 - 29) 11 LEENDERT VAN DER LUGT CAPELLE AAN DEN IJSSEL Pays-Bas
35 06:12:45 M (30 - 39) 10 BRADTBERG NILS EIGIL KOPENHAGEN DANEMARK
36 06:12:52 M (30 - 39) 11 MOIGNARD DANIEL MUNICH Royaume-Uni
37 06:13:33 M (18 - 29) 12 KRISTIANSEN JONAS FRIMER KOEBENHAVN N DANEMARK
38 06:14:00 M (30 - 39) 12 ACHTEN GUY SINT-TRUIDEN BELGIQUE
39 06:14:44 M (40 - 49) 15 Henderson Jamie MARKINCH Royaume-Uni
40 06:14:58 M (18 - 29) 13 CLARKE CALLUM MIDDLESEX Royaume-Uni
41 06:15:14 M (18 - 29) 14 WEST JOE LONDON Royaume-Uni
42 06:15:16 M (50 - 59) 1 BRIXEN THOMAS HILLEROED DANEMARK
43 06:15:26 M (30 - 39) 13 COLLARD SIMON OUPEYE BELGIQUE
44 06:15:37 M (40 - 49) 16 ANTSFELD LEONID ST. ISMIER FRANCE
45 06:17:24 M (18 - 29) 15 SPYNS PIETERJAN ADEGEM BELGIQUE
46 06:17:30 M (18 - 29) 16 JENSEN ANDERS KROGH RANDERS SOE DANEMARK
47 06:17:32 M (40 - 49) 17 HERMANS FRANCESCO KOEWACHT Pays-Bas
48 06:17:34 M (30 - 39) 14 DESTOOP BRECHT WAREGEM BELGIQUE
49 06:18:20 M (40 - 49) 18 BJOERN TONNY HILLEROED DANEMARK
50 06:18:26 M (30 - 39) 15 PANNECOUCKE WESLEY IEPER BELGIQUE
51 06:19:11 M (18 - 29) 17 VERHAAF STEFAN DRUTEN Pays-Bas
52 06:19:19 M (40 - 49) 19 SPENCE CHRISTIAN ST HELIER Royaume-Uni
53 06:19:23 M (30 - 39) 16 TEMPELAAR JERNST NIJMEGEN Pays-Bas
54 06:19:24 M (40 - 49) 20 DULAURENT OLIVIER CAMBRONNE LES CLERMONT FRANCE
55 06:19:31 M (30 - 39) 17 GARCIA JORGE LAGUNA DE DUERO. ESPAGNE
56 06:19:49 M (40 - 49) 21 BOUDOT ROMAIN SORNAY FRANCE
57 06:19:51 M (30 - 39) 18 BIAU S SAINT LOUP DE NAUD FRANCE
58 06:20:12 M (40 - 49) 22 O RIORDAN TED FARNANES IRLANDE
59 06:20:18 M (18 - 29) 18 VERVECKEN ANTON OUD-TURNHOUT BELGIQUE
60 06:20:54 M (40 - 49) 23 NUYTTENS JURGY ZULTE BELGIQUE
61 06:21:33 M (30 - 39) 19 BELIS JEROEN ANTWERPEN-MERKSEM BELGIQUE
62 06:21:35 M (30 - 39) 20 CABOOR KURT BOEKHOUTE BELGIQUE
63 06:22:41 M (30 - 39) 21 VAN DUYSE JASPER STEKENE BELGIQUE
64 06:22:48 M (50 - 59) 2 Brandsma Domien DEVENTER Pays-Bas
65 06:23:37 M (30 - 39) 22 DECLERCK KRISTOF KOKSIJDE BELGIQUE
66 06:23:54 M (18 - 29) 19 VAN WIJMELBEKE PIETER KRUISHOUTEM BELGIQUE
67 06:24:07 M (30 - 39) 23 DE BLAUWE KEVIN KOEKELARE BELGIQUE
68 06:24:13 M (30 - 39) 24 JANSSENS HANS O.L.VR.WAVER BELGIQUE
69 06:24:54 M (40 - 49) 24 WALDENBERGER MARTIN ASSENHEIM ALLEMAGNE
70 06:25:57 M (40 - 49) 25 NELISSEN ERWIN AMSTERDAM Pays-Bas
71 06:26:18 M (40 - 49) 26 BUSCH THOMAS CHARLOTTENLUND DANEMARK
72 06:26:25 M (18 - 29) 20 GILLING RORY CIRENCESTER Royaume-Uni
73 06:26:33 M (40 - 49) 27 BRANDY GAEL AINT-L?GIER SUISSE
74 06:26:47 M (30 - 39) 25 CNOCKAERT JONAS WAREGEM BELGIQUE
75 06:27:18 M (30 - 39) 26 MARQUINEZ CASTILLA EDUARDO VITORIA-GASTEIZ ESPAGNE
76 06:27:28 M (50 - 59) 3 POLLENTIER BENNY ICHTEGEM BELGIQUE
77 06:27:31 M (30 - 39) 27 VAN DOORN ROGIER HOUTEN Pays-Bas
78 06:27:35 M (40 - 49) 28 NIELSEN KLAUS VESTERLUND ODDER DANEMARK
79 06:27:50 M (30 - 39) 28 BURM MAARTEN HULST Pays-Bas
80 06:27:53 M (18 - 29) 21 LUTTENBERG IRJAN UTRECHT Pays-Bas
81 06:28:28 M (40 - 49) 29 PEDERSEN THOMAS LIEBMANN HILLEROED DANEMARK
82 06:28:29 M (40 - 49) 30 RASMUSSEN MICHAEL STENDERUP DANEMARK
83 06:28:35 M (18 - 29) 22 VAN DEN EYNDE PIETER BILZEN BELGIQUE
84 06:29:05 M (18 - 29) 23 BRUN JEAN PHILIPPE GRAND LANCY SUISSE
85 06:29:17 M (30 - 39) 29 MEIJER JOS UTRECHT Pays-Bas
86 06:29:19 M (18 - 29) 24 SMISMANS JEF HALLE BELGIQUE
87 06:29:36 M (40 - 49) 31 GEBEL HERVE ETEIMBES FRANCE
88 06:29:53 M (40 - 49) 32 BACHELOR CRAIG BENSVILLE AUSTRALIE
89 06:30:03 M (30 - 39) 30 LACHHEB CANALS ALI ALELLA ESPAGNE
90 06:30:14 M (30 - 39) 31 COCKBURN ANDREW SAFFRON WALDEN Royaume-Uni
91 06:30:15 M (18 - 29) 25 FILLAULT ANTHONY ISSOUDUN FRANCE
92 06:30:16 M (40 - 49) 33 BJERRING HENRIK SILKEBORG DANEMARK
93 06:30:35 M (18 - 29) 26 BANKE MORTEN LAURIDSEN SILKEBORG DANEMARK
94 06:31:06 M (30 - 39) 32 DAUWEN PIETER WESTERLO BELGIQUE
95 06:31:13 M (30 - 39) 33 LUKASSE MARTIN OVEZANDE Pays-Bas
96 06:31:16 M (40 - 49) 34 Vanhaesebroeck Hans DEINZE BELGIQUE
97 06:31:24 M (50 - 59) 4 KRIECKEMANS WIM HAM BELGIQUE
98 06:31:38 M (40 - 49) 35 SIMONDS RICHARD TEDDINGTON Royaume-Uni
99 06:31:41 M (18 - 29) 27 JAUBERT CLEMENT SAINT-OUEN FRANCE
100 06:31:47 M (40 - 49) 36 BAPTIST DAVY DIEST BELGIQUE