Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2016

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 101 (RAUSCH CHRISTINA met tijd 06:31:56) tot en met plaats 200 (FR?LUND JACOB met tijd 06:44:17).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
101 06:31:56 F (35 - 49) 1 RAUSCH CHRISTINA HAMBURG ALLEMAGNE
102 06:32:00 M (30 - 39) 34 AROCA MART MURCIA ESPAGNE
103 06:32:01 M (18 - 29) 28 Laureys Stijn GRIMBERGEN BELGIQUE
104 06:32:02 M (40 - 49) 37 MCGUINNESS GARETH GWYNEDD Royaume-Uni
105 06:32:17 M (40 - 49) 38 VAN HEES MARC WERNHOUT Pays-Bas
106 06:32:17 M (18 - 29) 29 VADER JARNO MIDDELBURG Pays-Bas
107 06:32:26 M (40 - 49) 39 DE WAELE FRANK LOKEREN BELGIQUE
108 06:32:45 M (30 - 39) 35 VISSERS TOM WESTERLO BELGIQUE
109 06:32:48 M (30 - 39) 36 VAN TONGEREN THIJS DEN HAAG Pays-Bas
110 06:33:06 M (18 - 29) 30 RECKTENWALD JAN PHILIPP ILLINGEN ALLEMAGNE
111 06:33:18 M (40 - 49) 40 BENETIERE STEPHANE SAINT APOLLINAIRE FRANCE
112 06:33:19 M (18 - 29) 31 OROZCO BARBERO NORBERT CARDONA ESPAGNE
113 06:33:26 M (40 - 49) 41 ANDERSEN HENRIK TRANBJERG J DANEMARK
114 06:33:29 M (30 - 39) 37 EULER SIMON SISTRANS AUTRICHE
115 06:33:32 M (50 - 59) 5 PIERRA DANIEL DONZENAC FRANCE
116 06:33:34 M (30 - 39) 38 DROZ VINCENT JEAN BAPTISTE LES GRANGETTES FRANCE
117 06:33:38 M (18 - 29) 32 VANTON LANDER OVERIJSE BELGIQUE
118 06:33:53 M (40 - 49) 42 Meeus Kristof TURNHOUT BELGIQUE
119 06:34:00 M (50 - 59) 6 RONSIJN DIRK VLIERZELE BELGIQUE
120 06:34:11 M (30 - 39) 39 ROZENBERG MARK LEEUWARDEN Pays-Bas
121 06:34:14 M (18 - 29) 33 DE MOOR JOOST LEUVEN BELGIQUE
122 06:34:43 M (18 - 29) 34 HUGHES JEAN LIVERPOOL Royaume-Uni
123 06:34:46 M (30 - 39) 40 SEGERS KOEN LIER BELGIQUE
124 06:34:59 M (30 - 39) 41 VIDTS BART VIANE BELGIQUE
125 06:35:04 M (30 - 39) 42 VERFAILLIE BRAM RUMBEKE BELGIQUE
126 06:35:09 M (30 - 39) 43 VAN DER VLIST BRAM EINDHOVEN Pays-Bas
127 06:35:21 M (40 - 49) 43 LAUTRUP JANUS LYSTRUP DANEMARK
128 06:35:30 M (18 - 29) 35 BECARUD THOMAS ALBERTVILLE FRANCE
129 06:35:34 M (40 - 49) 44 GRIFFITHS DAVID OSWESTRY Royaume-Uni
130 06:35:45 M (30 - 39) 44 TOMS LUKE YORK Royaume-Uni
131 06:35:46 M (40 - 49) 45 SCALES RICHARD VALBONNE FRANCE
132 06:35:47 M (40 - 49) 46 PALA COMAPOSADA JOAQUIM CARDONA ESPAGNE
133 06:35:51 M (30 - 39) 45 LINDHOEJ FLEMMING KRAGH HINNERUP DANEMARK
134 06:35:53 M (18 - 29) 36 VAN GENUGTEN RICO NUENEN Pays-Bas
135 06:36:17 M (30 - 39) 46 MEIRELEIRE WIM STEKENE BELGIQUE
136 06:36:18 M (40 - 49) 47 LIEUTIER EMMANUEL ST LAURENT DE LA SALANQUE FRANCE
137 06:36:28 M (40 - 49) 48 CADIOT BENOIT LANVILLE EN VEXIN FRANCE
138 06:36:32 M (30 - 39) 47 NIELSEN BJARKE VODDER AARHUS C DANEMARK
139 06:36:38 M (30 - 39) 48 VANACKER JOACHIM WERVIK BELGIQUE
140 06:36:44 M (30 - 39) 49 DE RIDDER BART BORGERHOUT BELGIQUE
141 06:36:51 M (18 - 29) 37 SCHUT ELROY CLINGE Pays-Bas
142 06:36:54 M (30 - 39) 50 VISSER FERDINANT UTRECHT Pays-Bas
143 06:36:55 M (30 - 39) 51 RENAUD SEBASTIEN CAROUGE SUISSE
144 06:37:13 M (30 - 39) 52 DETROUX JULIEN LIMELETTE BELGIQUE
145 06:37:22 M (50 - 59) 7 DI FRUSCIA GERMAIN VARCES FRANCE
146 06:37:29 M (30 - 39) 53 GRAS BEREND THE HAGUE Pays-Bas
147 06:37:32 M (30 - 39) 54 NIELSEN ULRIK VANGSOE AARHUS C DANEMARK
148 06:37:36 M (18 - 29) 38 JANSEN RUBEN DRONTEN Pays-Bas
149 06:37:44 M (50 - 59) 8 CRIBB DAVID LES ALLUES FRANCE
150 06:37:48 M (40 - 49) 49 PETERS JIM LONDRES Royaume-Uni
151 06:37:52 M (40 - 49) 50 BROECKX RAFAEL MAASMECHELEN BELGIQUE
152 06:37:54 M (18 - 29) 39 BORREMANS JEROEN WAMBEEK BELGIQUE
153 06:38:18 M (40 - 49) 51 PEDERSEN THOMAS NOERGAARD RISSKOV DANEMARK
154 06:38:45 M (40 - 49) 52 HOEFNAGELS JOS HULST Pays-Bas
155 06:38:53 M (50 - 59) 9 WYSE JOHN LONDON Royaume-Uni
156 06:39:14 M (50 - 59) 10 COHEN HENRIK COPENHAGEN S DANEMARK
157 06:39:15 M (30 - 39) 55 DE NAYER JAN BRECHT BELGIQUE
158 06:39:30 M (30 - 39) 56 VAN LEEUWEN PATRICK HILVARENBEEK Pays-Bas
159 06:39:48 M (18 - 29) 40 DE BOEL STIJN TESSENDERLO BELGIQUE
160 06:39:52 M (30 - 39) 57 RUIZ DE ERENTXUN ERIZ VITORIA-GASTEIZ ESPAGNE
161 06:39:57 M (40 - 49) 53 BELLOY AUGUSTIN VAUCRESSON FRANCE
162 06:40:03 M (30 - 39) 58 DEDEYNE FREDERIK ZWEVEZELE BELGIQUE
163 06:40:14 M (40 - 49) 54 MEEUS BART DESSEL BELGIQUE
164 06:40:16 M (30 - 39) 59 LARSEN MORTEN VODSKOV DANEMARK
165 06:40:19 M (50 - 59) 11 MAGNANI VALERIO BRISIGHELLA ITALIE
166 06:40:34 M (30 - 39) 60 LEMAITRE THOMAS SAINT RAPHAEL FRANCE
167 06:40:36 M (40 - 49) 55 POUTOT FRANCIS BOURG D OISANS FRANCE
168 06:40:56 M (40 - 49) 56 RODTNES THOMAS SVENSTRUP DANEMARK
169 06:40:59 M (30 - 39) 61 CAUWENBERGH GERT ANTWERPEN BELGIQUE
170 06:41:03 M (40 - 49) 57 PEREZ ANTONIO POLINYA ESPAGNE
171 06:41:08 M (30 - 39) 62 JANSSEN ROELOF BORNE Pays-Bas
172 06:41:11 M (30 - 39) 63 GROENEZ KOEN OUDENAARDE BELGIQUE
173 06:41:14 M (18 - 29) 41 BLOT PAULIN PARIS FRANCE
174 06:41:18 M (18 - 29) 42 RONTEIX THOMAS LE CANNET FRANCE
175 06:41:25 M (30 - 39) 64 MOELLER SOEREN ROERLY FREDERIKSBERG C DANEMARK
176 06:41:30 M (30 - 39) 65 PRAKKEN MARCEL UTRECHT Pays-Bas
177 06:41:45 M (30 - 39) 66 SEURET C?DRIC DEL?MONT SUISSE
178 06:41:49 M (40 - 49) 58 CARON SERGE ESCAUDOEUVRES FRANCE
179 06:42:19 M (18 - 29) 43 TORN?E PAGH MORTEN BAGSVAERD DANEMARK
180 06:42:19 M (18 - 29) 44 LASSEN MICHAEL AARHUS C DANEMARK
181 06:42:22 M (30 - 39) 67 DE VRIEZE BJORN BOEKHOUTE BELGIQUE
182 06:42:24 M (30 - 39) 68 VAN DER SLUIS MAARTEN AMSTERDAM Pays-Bas
183 06:42:28 M (18 - 29) 45 JACOBS MATHIAS LENNIK BELGIQUE
184 06:42:32 M (50 - 59) 12 ALBAEK HENRIK VIRUM DANEMARK
185 06:42:34 M (18 - 29) 46 ASGER FROST RONN DANEMARK
186 06:42:41 M (30 - 39) 69 STEINBUSCH THOMAS BAVEL Pays-Bas
187 06:42:58 M (30 - 39) 70 TE BRAAKE JOOST K?LN ALLEMAGNE
188 06:43:07 M (40 - 49) 59 SEVERINSEN JESPER HOLBAEK DANEMARK
189 06:43:18 M (40 - 49) 60 OMANN JENSEN CLAUS RANDERS SV DANEMARK
190 06:43:24 M (40 - 49) 61 MERME STEPHANE PORTES LES VALENCE FRANCE
191 06:43:39 M (30 - 39) 71 ALONZO CYRIL MANDELIEU FRANCE
192 06:43:40 M (50 - 59) 13 JAKOBSEN LAURITS THORNING MAARSLET DANEMARK
193 06:43:40 M (40 - 49) 62 GONON FREDERIC ROCHEFORT DU GARD FRANCE
194 06:43:42 M (18 - 29) 47 DETROZ MICHAEL HOUSSE BELGIQUE
195 06:43:48 M (40 - 49) 63 LEIGNEL BERNARD OULLINS FRANCE
196 06:43:54 M (40 - 49) 64 JOSU MUGIRA GERNIKA-LUMO ESPAGNE
197 06:43:55 M (30 - 39) 72 NACHTEGAEL DANNY SINT JANSTEEN Pays-Bas
198 06:43:58 M (40 - 49) 65 GOMEZ MIRALLES LUIS MARIA SUECA ESPAGNE
199 06:44:12 M (18 - 29) 48 DE BEER MICHIEL EINDHOVEN Pays-Bas
200 06:44:17 M (18 - 29) 49 FR?LUND JACOB K?BENHAVN N DANEMARK