Uitslagen en tijden
Marmotte Grandfondo Alpes 2016

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 201 (JACOBS JOERI met tijd 06:44:19) tot en met plaats 300 (ANTONIO MURCIA GARCIA met tijd 06:54:28).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
201 06:44:19 M (18 - 29) 50 JACOBS JOERI LENNIK BELGIQUE
202 06:44:23 M (40 - 49) 66 BARTHELEMY JEAN CLAUDE PONTCHARRA FRANCE
203 06:44:29 M (30 - 39) 73 LEENKNECHT JORDY HULST Pays-Bas
204 06:44:48 M (40 - 49) 67 SLOTHUUS MICHAEL GARDE ALLER DANEMARK
205 06:44:57 M (18 - 29) 51 VANTON JELLE OVERIJSE BELGIQUE
206 06:44:58 M (40 - 49) 68 FRANSGAARD ANDERS CHRISTIAN VIBORG DANEMARK
207 06:45:07 M (40 - 49) 69 BRAZET JEAN LOUIS CHAPONNAY FRANCE
208 06:45:14 M (18 - 29) 52 STEENS JOHAN HAACHT BELGIQUE
209 06:45:22 M (30 - 39) 74 N VIBY J DANEMARK
210 06:45:33 M (30 - 39) 75 Feyaerts Tom AARSCHOT BELGIQUE
211 06:45:40 M (30 - 39) 76 FEYAERTS STEFAN BETEKOM BELGIQUE
212 06:45:50 M (30 - 39) 77 LAVOCAT ALEXANDRE FIRMINY FRANCE
213 06:45:50 M (50 - 59) 14 LUGLIA DANIEL PIERREFEU FRANCE
214 06:45:59 M (18 - 29) 53 THIENPONT WARD KAPRIJKE BELGIQUE
215 06:46:04 M (40 - 49) 70 HJANNUNG KIM B?RKOP DANEMARK
216 06:46:12 M (18 - 29) 54 KIRKEGAARD S?REN TOFT VANL?SE DANEMARK
217 06:46:16 M (30 - 39) 78 VISSER TEUN AMSTERDAM Pays-Bas
218 06:46:21 M (30 - 39) 79 VERHOOFSTAD JARNO NIJMEGEN Pays-Bas
219 06:46:25 M (30 - 39) 80 AXELSEN CHRISTIAN BAGSVAERD DANEMARK
220 06:46:33 M (30 - 39) 81 PUIG TONI SANT HIPOLIT DE VOLTREGA ESPAGNE
221 06:47:00 M (30 - 39) 82 KAY SETH WHITSTABLE FRANCE
222 06:47:16 M (40 - 49) 71 FINN DAVID THAMES DITTON Royaume-Uni
223 06:47:22 M (40 - 49) 72 STURGEON CARL LEICESTER Royaume-Uni
224 06:47:26 M (18 - 29) 55 ROAGER JENSEN HANS VANLOSE DANEMARK
225 06:47:26 M (30 - 39) 83 GARCIA ALBERT DAVID BENETUSER ESPAGNE
226 06:47:31 M (30 - 39) 84 MOREELS ADRIAAN ZEMST Pays-Bas
227 06:47:32 M (30 - 39) 85 TER WAL DENNIS WATERGANG Pays-Bas
228 06:47:53 M (40 - 49) 73 FAURE FABRICE PORTES LES VALENCE FRANCE
229 06:47:58 M (30 - 39) 86 HENTZEN JASPER UTRECHT Pays-Bas
230 06:48:01 M (30 - 39) 87 AALST ROBIN AMSTERDAM Pays-Bas
231 06:48:03 M (18 - 29) 56 ARNOUL-JARRIAULT BENOIT GRENOBLE FRANCE
232 06:48:07 M (18 - 29) 57 AERNOUTS KEVIN ZUNDERT Pays-Bas
233 06:48:09 M (18 - 29) 58 SOERENSEN TOBIAS JOHAN COPENHAGEN OE DANEMARK
234 06:48:16 M (30 - 39) 88 WARGEE STEVEN LOONBEEK BELGIQUE
235 06:48:32 M (40 - 49) 74 VAN DER ZWAAG JELLE ZOETERMEER Pays-Bas
236 06:48:35 M (40 - 49) 75 ALBERTO FERNANDEZ GARCIA AVILES ESPAGNE
237 06:48:40 M (30 - 39) 89 VAN HOUTE GEERT BREDA Pays-Bas
238 06:48:40 M (50 - 59) 15 WHELLAMS GLENN BENFLEET, ESSEX Royaume-Uni
239 06:48:44 M (40 - 49) 76 FIRBY SAM TRINTIY Royaume-Uni
240 06:48:46 M (30 - 39) 90 WILLEN STEFAN DILSEN-STOKKEM BELGIQUE
241 06:48:47 M (40 - 49) 77 NIELSEN JOHNI HAVDRUP FRANCE
242 06:49:01 M (18 - 29) 59 DE GRAEVE BENNY LOCHRISTI BELGIQUE
243 06:49:19 M (40 - 49) 78 MARET JEAN-S LE LEVRON SUISSE
244 06:49:20 M (40 - 49) 79 NOERREGAARD JAKOB HOEJBJERG DANEMARK
245 06:49:29 M (18 - 29) 60 CASTEL GERM CANTAVIEJA ESPAGNE
246 06:49:35 M (18 - 29) 61 VERKUIJL JASPER BAARN Pays-Bas
247 06:49:37 M (18 - 29) 62 DE KIMPE SJEF AMSTERDAM Pays-Bas
248 06:49:37 M (40 - 49) 80 ROEDOE ALEX BEERSE BELGIQUE
249 06:49:42 M (18 - 29) 63 SCHR AMSTERDAM FRANCE
250 06:49:44 M (40 - 49) 81 KUSS OLIVIER COMBLES EN BARROIS FRANCE
251 06:49:46 M (50 - 59) 16 GOOSSEN DIRK WACHTEBEKE BELGIQUE
252 06:49:50 M (30 - 39) 91 BOURDREZ LUCAS AMSTERDAM Pays-Bas
253 06:49:58 M (30 - 39) 92 HAVERMANS BART WACHTEBEKE BELGIQUE
254 06:50:00 M (40 - 49) 82 JENSEN MICHAEL RANDERS NV DANEMARK
255 06:50:06 M (50 - 59) 17 JAMET THIERRY TASSIN LA DEMI LUNE FRANCE
256 06:50:09 M (18 - 29) 64 CRUMP THOMAS SURREY Royaume-Uni
257 06:50:17 M (40 - 49) 83 OERHOLM JACOB FREDERIKSBERG DANEMARK
258 06:50:26 M (18 - 29) 65 DELEGLISE JULIEN FONTCOUVERTE LA TOUSSUIRE FRANCE
259 06:50:26 M (40 - 49) 84 MORGAN ANTHONY NEWTON ABBOT Royaume-Uni
260 06:50:42 M (50 - 59) 18 GOBEL FRANS AALSMEER Pays-Bas
261 06:50:46 M (40 - 49) 85 VAN DAELE KILIAAN ZEDELGEM BELGIQUE
262 06:50:54 M (40 - 49) 86 VAN DER VREEDE PETER MIDDELBURG Pays-Bas
263 06:50:58 M (50 - 59) 19 SCHOCKAERT LUDO DIVONNE-LES-BAINS FRANCE
264 06:51:02 M (18 - 29) 66 MAAS RICK ROTTERDAM Pays-Bas
265 06:51:08 M (50 - 59) 20 WESSELS FRANS OOSTERHOUT Pays-Bas
266 06:51:17 M (30 - 39) 93 HOUTMAN JOACHIM DEN HAAG Pays-Bas
267 06:51:18 M (30 - 39) 94 ALED ROBERTS CAERNARFON Royaume-Uni
268 06:51:21 M (40 - 49) 87 DE WITTE JURGEN TIELRODE BELGIQUE
269 06:51:23 M (40 - 49) 88 MINTEN KRISTOF PAAL BELGIQUE
270 06:51:38 M (40 - 49) 89 FRANCISCO BLANCO GALLEGO PULIANAS (GRANADA ) ESPAGNE
271 06:51:39 M (18 - 29) 67 JANSSEN DIRK GRONINGEN Pays-Bas
272 06:51:39 M (40 - 49) 90 NIELSEN FLEMMING JELLING DANEMARK
273 06:51:44 M (30 - 39) 95 LARSEN MICHAEL M DANEMARK
274 06:51:48 M (30 - 39) 96 SCHUILING RONALD UTRECHT Pays-Bas
275 06:51:50 M (30 - 39) 97 O DONNELL GREG IRLANDE
276 06:51:54 M (30 - 39) 98 KIERKEGAARD NIELS HOLSTEBRO DANEMARK
277 06:52:17 M (50 - 59) 21 DE VISSCHER GUNTHER AALTER BELGIQUE
278 06:52:18 M (30 - 39) 99 PEERSMAN GLENN CHAMBONAS FRANCE
279 06:52:24 M (40 - 49) 91 DEMEYERE LIEVEN ROLLEGEM-KAPELLE BELGIQUE
280 06:52:29 M (18 - 29) 68 BOSMA BAS MEPPEL Pays-Bas
281 06:52:36 M (18 - 29) 69 ELSTROEM NICOLAI SELMER COPENHAGEN K DANEMARK
282 06:52:41 M (40 - 49) 92 DE BROECK JAN-PHILIPPE GATINEAU CANADA
283 06:52:49 M (30 - 39) 100 COPPEJANS JENS LOKEREN BELGIQUE
284 06:53:02 M (18 - 29) 70 GRIGN? BASTIEN COURBEVOIE FRANCE
285 06:53:11 M (30 - 39) 101 DANIELSEN MIKKEL FREDERIKSBERG DANEMARK
286 06:53:15 M (40 - 49) 93 DELEERSNYDER ARNAUD 1310 FRANCE
287 06:53:18 M (40 - 49) 94 SMITH BRAD KIRKLAND, WA Etats-Unis
288 06:53:30 M (40 - 49) 95 TERMEER REMI WIERINGERWERF Pays-Bas
289 06:53:34 M (40 - 49) 96 HAY PETER MACCLESFIELD Royaume-Uni
290 06:53:36 M (30 - 39) 102 RASMUSSEN CLAUS MOELLER SVENDBORG DANEMARK
291 06:53:38 M (40 - 49) 97 JACKSON RICHARD LONDON Royaume-Uni
292 06:53:41 M (50 - 59) 22 WAUTERS DIRK WINKSELE (HERENT) BELGIQUE
293 06:53:41 M (30 - 39) 103 JENSEN FRANK WOLUWE ST. PIERRE, BRUXELLES BELGIQUE
294 06:53:48 M (18 - 29) 71 PETIT DAVID HENIN BEAUMONT FRANCE
295 06:53:56 M (30 - 39) 104 MAES DRIES STAVELE BELGIQUE
296 06:54:08 M (40 - 49) 98 ASBRIDGE DAVID FRIBOURG SUISSE
297 06:54:10 M (30 - 39) 105 DAHL NIELSEN CARL GUSTAV ODENDE SV DANEMARK
298 06:54:12 M (18 - 29) 72 ERIKSEN FRANK RANDERS SOE DANEMARK
299 06:54:27 M (18 - 29) 73 MOELLER KJELLMANN PATRICK COPENHAGEN DANEMARK
300 06:54:28 M (30 - 39) 106 ANTONIO MURCIA GARCIA SAX ESPAGNE