Uitslagen en tijden
Ridley 3 Ballons GranFondo 2017

Op deze pagina de uitslagen en tjden vanaf plaats 1 (VAN DAMME BART met tijd 06:32:04) tot en met plaats 100 (ZAAGMAN REMY met tijd 07:15:54).
Plts Tijd Cat. Cat. Plts Naam Stad Land
1 06:32:04 M (40 - 49) 1 VAN DAMME BART LOKEREN BELGIQUE
2 06:32:21 M (18 - 29) 1 MINNAERT MICHIEL MERELBEKE BELGIQUE
3 06:32:31 M (18 - 29) 2 NIJSSEN KENNY HAARLEM Pays-Bas
4 06:33:25 M (40 - 49) 2 DE VECCHI DAVID NAN S/S THIL FRANCE
5 06:34:54 M (30 - 39) 1 MICHELS BOB CELLES BELGIQUE
6 06:37:18 M (18 - 29) 3 DOMANICO BAPTISTE LE CREUSOT FRANCE
7 06:38:13 M (30 - 39) 2 ALLEMAN TIM ZEDELGEM BELGIQUE
8 06:38:49 M (30 - 39) 3 FRANSSEN ERIK NIJMEGEN Pays-Bas
9 06:40:18 M (18 - 29) 4 VINCENT RENAUD OBERNAI FRANCE
10 06:40:53 M (18 - 29) 5 VAN GEYT KOEN GENT BELGIQUE
11 06:41:23 M (18 - 29) 6 DE SY GERTJAN BOEKHOUTE BELGIQUE
12 06:42:21 M (18 - 29) 7 VERMEULEN DAAN TEMSE BELGIQUE
13 06:42:35 M (30 - 39) 4 DE GREEF FRANCIS RUISBROEK BELGIQUE
14 06:43:07 M (40 - 49) 3 LEROY CEDRIC BELGIQUE
15 06:43:22 M (30 - 39) 5 VAN DUYSE JASPER SINT-PAUWELS BELGIQUE
16 06:43:39 M (18 - 29) 8 DEBERTIN DANIEL KARLSRUHE ALLEMAGNE
17 06:44:02 M (30 - 39) 6 SCHOTTE TOM LENDELEDE BELGIQUE
18 06:45:28 M (18 - 29) 9 COERTJENS RIEN BOECHOUT BELGIQUE
19 06:45:38 M (30 - 39) 7 VAN GOOLEN JURGEN AARSCHOT BELGIQUE
20 06:48:56 M (50 - 59) 1 VAN LANDEGHEM HEDWIG STEKENE BELGIQUE
21 06:49:00 M (18 - 29) 10 VERDENAL JOCELYN EPFIG FRANCE
22 06:49:06 M (40 - 49) 4 BUYCK CURD MOORSELE BELGIQUE
23 06:50:06 M (30 - 39) 8 DESTOOP BRECHT WAREGEM BELGIQUE
24 06:50:31 M (30 - 39) 9 ENGELEN STEFAAN POEDERLEE BELGIQUE
25 06:51:34 M (40 - 49) 5 JOLLANT OLIVIER SAINT-OMER FRANCE
26 06:51:42 M (40 - 49) 6 SCHUILING FERRY DRIEL Pays-Bas
27 06:54:18 M (40 - 49) 7 VERBESSELT TIMO BERTEM BELGIQUE
28 06:54:35 M (18 - 29) 11 VAN DEN BERGH MATTHIAS KESSEL-LO BELGIQUE
29 06:54:52 M (30 - 39) 10 POTIER GUILLAUME LA CIOTAT FRANCE
30 06:54:59 M (18 - 29) 12 HANDGRAAF SJORS LEIDEN Pays-Bas
31 06:55:03 M (30 - 39) 11 RICHARD DAMIEN EPINAL FRANCE
32 06:55:08 M (40 - 49) 8 LAPERE KRIS ZONNEBEKE BELGIQUE
33 06:55:22 M (30 - 39) 12 PANNECOUCKE WESLEY IEPER BELGIQUE
34 06:55:31 M (30 - 39) 13 PACCO OLIVIER BAILLEUL FRANCE
35 06:55:32 M (30 - 39) 14 WILLEMS MAARTEN KESSEL-LO BELGIQUE
36 06:56:38 M (30 - 39) 15 SCHRAUWEN BART ANTWERPEN BELGIQUE
37 06:56:41 M (40 - 49) 9 VERDONCKT CIS VAALBEEK BELGIQUE
38 06:56:51 M (30 - 39) 16 LISON BJORN BEVER BELGIQUE
39 06:57:23 M (30 - 39) 17 HAEGEMAN DAVID BAVEGEM BELGIQUE
40 06:57:26 M (30 - 39) 18 POLET KEITH ZULTE BELGIQUE
41 06:57:43 M (30 - 39) 19 VERHAAF STEFAN DRUTEN Pays-Bas
42 06:57:48 M (30 - 39) 20 BORGERS JEROEN GEEL BELGIQUE
43 06:58:05 M (50 - 59) 2 VERMEULEN GERRY SINT-NIKLAAS BELGIQUE
44 06:58:40 M (30 - 39) 21 VAN WIJMELBEKE BEN NOKERE BELGIQUE
45 06:58:47 F (35 - 49) 1 VAN DER MOEREN ILS RAVELS BELGIQUE
46 06:58:48 M (30 - 39) 22 DE VRIEZE DITER OUDENAARDE BELGIQUE
47 06:59:05 M (18 - 29) 13 SAEYS BRAM MOORSEL BELGIQUE
48 06:59:11 M (30 - 39) 23 PFEFFERLE J KARLSRUHE ALLEMAGNE
49 06:59:25 M (18 - 29) 14 DONNAY LAURENT SOUMAGNE BELGIQUE
50 06:59:31 M (18 - 29) 15 OLIEMAN MARK ENSCHADE Pays-Bas
51 07:00:02 M (30 - 39) 24 VAN HAVERMAET KOEN WAASMUNSTER BELGIQUE
52 07:00:13 M (30 - 39) 25 ADRIANSENS BOB MOL BELGIQUE
53 07:00:55 M (30 - 39) 26 BELIS JEROEN ANTWERPEN-MERKSEM BELGIQUE
54 07:01:45 M (40 - 49) 10 BRUYNINCKX BART LIEDEKERKE BELGIQUE
55 07:02:25 M (30 - 39) 27 BOCCARA OLIVIER MULHOUSE FRANCE
56 07:02:28 M (18 - 29) 16 VANDENABEELE EMIEL DENTERGEM BELGIQUE
57 07:02:52 M (18 - 29) 17 Laureys Stijn GRIMBERGEN BELGIQUE
58 07:03:19 M (18 - 29) 18 PEUTERS BART ZONHOVEN BELGIQUE
59 07:03:22 M (30 - 39) 28 LOUSTAUNOU NICOLAS FRANCE
60 07:03:34 M (18 - 29) 19 VERRELST FILIP LIER BELGIQUE
61 07:04:21 M (40 - 49) 11 STEGENGA TJEMME AMERSFOORT Pays-Bas
62 07:04:30 M (18 - 29) 20 CARR ALASTAIR ROTTERDAM Pays-Bas
63 07:04:33 M (30 - 39) 29 Stevens Simon KESSEL-LO BELGIQUE
64 07:04:44 M (18 - 29) 21 JAUBERT CLEMENT SAINT-OUEN FRANCE
65 07:05:34 M (18 - 29) 22 VAN WIJMELBEKE PIETER KRUISHOUTEM BELGIQUE
66 07:06:00 M (30 - 39) 30 CAUWENBERGH GERT ANTWERPEN BELGIQUE
67 07:06:21 M (40 - 49) 12 PRAET NICOLAS KWAREMONT BELGIQUE
68 07:06:32 M (40 - 49) 13 BEULLENS DIRK HERENT BELGIQUE
69 07:06:45 M (18 - 29) 23 CARMELIET TOM SERSKAMP BELGIQUE
70 07:06:46 M (18 - 29) 24 DILLEN STEVEN ITEGEM BELGIQUE
71 07:06:50 M (40 - 49) 14 GEBEL HERVE ETEIMBES FRANCE
72 07:07:12 M (40 - 49) 15 LAEREMANS DAVID GISTEL BELGIQUE
73 07:07:23 M (30 - 39) 31 RAYBAUD NICOLAS EYMEUX FRANCE
74 07:07:31 M (30 - 39) 32 QUANTEN JORIS LOMMEL BELGIQUE
75 07:07:43 M (40 - 49) 16 SABLON GUY LONDERZEEL BELGIQUE
76 07:07:44 M (40 - 49) 17 VAN DEN BRANDE ROEL LONDERZEEL BELGIQUE
77 07:07:59 M (30 - 39) 33 VAN LAETHEM PHILIPPE AALST BELGIQUE
78 07:08:18 M (30 - 39) 34 SWINKELS TEUN SINT-OEDENRODE Pays-Bas
79 07:09:11 M (30 - 39) 35 WITT BEN KUPPENHEIM ALLEMAGNE
80 07:09:25 M (30 - 39) 36 OSSIEUR MICHAEL VOSSELARE BELGIQUE
81 07:09:39 M (30 - 39) 37 VAN HOOLST WIM MEERHOUT BELGIQUE
82 07:10:15 M (40 - 49) 18 BROCKX KIM MOL BELGIQUE
83 07:10:58 M (30 - 39) 38 REIGEL ROEL HERNE BELGIQUE
84 07:11:00 INCONNU 1 ? ?
85 07:12:14 M (40 - 49) 19 BOSSUYT OLIVIER WAREGEM BELGIQUE
86 07:12:46 M (30 - 39) 39 HUYS DIMITRIE WINGENE BELGIQUE
87 07:13:08 M (30 - 39) 40 ROBBERECHTS IGNACE WILLEBROEK BELGIQUE
88 07:13:23 M (40 - 49) 20 LOUAGIE LORENZO WESTROZEBEKE BELGIQUE
89 07:13:23 M (30 - 39) 41 VERDEYEN JOERI HALEN BELGIQUE
90 07:13:30 M (30 - 39) 42 BELLEFROID PIETER BORGLOON BELGIQUE
91 07:13:37 M (30 - 39) 43 CNOCKAERT JONAS WAREGEM BELGIQUE
92 07:13:44 M (40 - 49) 21 DE KOK DYLAN STEENBERGEN Pays-Bas
93 07:13:59 M (30 - 39) 44 SWINKELS SJOERD ROSSUM Pays-Bas
94 07:14:00 M (18 - 29) 25 JACOBS LANDER BOECHOUT BELGIQUE
95 07:14:09 M (30 - 39) 45 DESCHRYVER DIETER MEERDONK BELGIQUE
96 07:14:54 M (40 - 49) 22 BONNIN DAVID DELFT Pays-Bas
97 07:15:10 M (40 - 49) 23 RONDELEZ BJORN KOEKELARE BELGIQUE
98 07:15:10 M (40 - 49) 24 DE WAELE FRANK LOKEREN BELGIQUE
99 07:15:22 M (40 - 49) 25 BAPTIST DAVY DIEST BELGIQUE
100 07:15:54 M (30 - 39) 46 ZAAGMAN REMY HAARLEM Pays-Bas